sazvērestības teorija

Vai pasauli pārvalda reptiļi?

Read Time:2 Minute, 13 Second

Šis būs nelielai sestdienas vakara izklaidei. Vai pasauli pārvalda reptiļi?

Riskēšu mazliet pazemināt savu reputāciju, iesaistoties šajā diskusijā, tomēr tā ka ir izveidojies savdabīgs viedoklis, ļoti labprāt to jums izklāstītu.

Tātad, slavenā sazvērestības teorija, ka pasauli pārvalda reptiļveidīgas būtnes. Vai tas ir pilnīgs nonsens? Vai kāds tam vispār tic? Mums katram ir tiesības kaut kam ticēt, kaut kam neticēt! Es arī neticu šai teorijai, tomēr manu interesi pievērsa jautājums, no kurienes šis viss varētu būt cēlies. Un te ir viena jauna teorija, cerams, ka ne sazvērestības! 🙂

sazvērestības teorijaVārdam reptiļi nejauši uzdūros meklējot informāciju par smadzeņu uzbūvi. Šis temats ieinteresēja, meklējot info  par Prānajamas un citu jogas prakšu ietekmi uz smadzeņu podu. Tad lūk, izrādās mūsu smadzeņu sistēmā ir arī reptiļa smadzenes, sauktas arī par muguras smadzenēm. Tās atbild par instinktiem un automātiskām reakcijām – autopilotu. Tās ir visprimitīvākās un senākās smadzenes, tās ir paliekas no laikiem, kad bijām dzīvnieki, pat vēl zemāk hierarhijā – rāpuļi. Šīs smadzenes atbild par primitīvo reakciju fight or flight, tas ir – “cīnies vai bēdz” reakciju. Šie 2 F (patiesībā ir arī trešais F un nav grūti uzminēt kas tas ir 🙂 ir dzīvnieciskā domāšana. Bet neiesim dziļāk šajā smadzeņu izpētē, kurā galīgi neesmu eksperts,  pievērsīsimies pamatidejai.

Tādējādi mums sanāk, ka pasauli (materiālo) tiešām var pārvaldīt reptiļi, tikai ar reptiļiem netiek domātas kosmiskas, astrālas būtnes (neizslēdzu, ka tādas tiešām pastāv smalkākajās dimensijās, bet ne materiālajā pasaulē), bet gan cilvēki KURIEM DOMINĒJOŠĀS IR TIEŠI ŠĪS REPITĻSMADZENES – PRIMITĪVĀKĀ UN DZĪVNIECISKĀ MŪSU SMADZEŅU DAĻA. Un te daudz šaubu nav, atliek tikai atcerēties par iepriekšējo Amerikas prezidentu vai nebeidzamo Krievijas vadoni, arī lielu daļu bijušo un esošo politiķu te pat pie mums, lai saprastu, ka šī reptiļteorija nav galīgi norakstāma! Alkatīgiem, varaskāriem, korumpētiem, vienmēr uzvarēt par jebkur cenu gribošiem personāžiem tiešām ir tendence nonākt pārvaldības augšējos līmeņos. Patiesībā visa politika un  starptautiskās korporācijas ir par šo fight or flight principu – kurš kuru; piekāpties neviens netaisās. Ja pretī trāpās izteikti stiprāks konkurents, tad ir jāpavācas malā vai  jāapvienojas, kas, savukārt,  ir trešā F principa izpausme.

sazvērestības teorijaZukerbergs, Geits, Numavičš (Maximas īpašnieks), Šķēle – visus šos personāžus vieno un nomoka tikai viens jautājums – “KURAM GARĀKS?” jeb pieklājīgi izsakoties, – kurš būs augstāk Forbes miljonāru/miljardieru sarakstā! Visa dzīve ir pakārtota tikai šai izklaidei. Bet vai tā nav reptiļdomāšana? Visu savu dzīvi veltīt tikai un vienīgi šai ZAUDĒTĀJU SACENSĪBAI! Kāpēc zaudētāju? Jo Forbes sarakstā ir tikai viens nr. 1 – tikai viens uzvarētājs! Pārējie ir zaudētāji! Un pat uzvarētājs pēc gada vai diviem pats pievienosies lūzeru sarakstam, jo 1. vietā nebūs lemts uzkavēties ilgstoši! Un te mums sanāk zināms pierādījums, ka pasauli tiešām var pārvaldīt reptiļi, jeb drīzāk – reptiļsmadzenes! Un vai tas nav vēl bēdīgāk?

Bet šī, protams, ir un paliek tikai teorija, šoreiz bez sazvērestības 🙂

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?