MEDITĀCIJAS APGŪŠANA

Tiešsaistes meditācijas nodarbības grupā. Apgūsti meditācijas mākslu!

Read Time:1 Minute, 32 Second

🙏 Sveicinu dievišķo Tevī!

Aicinām Tevi apgūt meditāciju un jogas elpošanas prakses! Iknedēļas nodarbības grupā notiek katru ceturtdienu, 18:00 @ Zoom.

Kāpēc būtu vērts izmēģināt?

✨ Apgūsi dažādas jaunas meditācijas prakses un tehnikas. Tās Tev palīdzēs labāk saprast un strādāt ar sevi, lai Tu vieglāk varētu tikt galā ar atbildīgām un stresainām dzīves situācijām.
✨ Iemācīsies apklusināt prātu, piedzīvosi iekšēju mieru un klusumu.
✨ Attīstīsi apzinātības, uzmanības un koncentrēšanās iemaņās.
✨ Praktizēsi kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.
✨ Piedzīvosi meditācijas un garīgo prakšu sniegto burvību.

MEDITĀCIJAS APGŪŠANAAtceries, tiešsaiste ir drošākais, ērtākais un arī lētākais veids kā praktizēt meditāciju un apgūt prakses labai veselībai, mierīgam prātam un līdzsvarotām emocijām. Tev tikai jāsagatavo jogs paklājiņš, ērti jāiekārtojas, jānoskaņojas un jāslēdzas klāt! 📲

Lai saņemtu pieslēguma saiti izmēģinājuma nodarbībai, lūdzu aizpildi pieteikšanās anketu SPIED TE vai raksti mesendžerī (te pat pa labi lapas lejā lillā ikona), vai epastā.

Nodarbības notiek Zoom platformā tiešsaistē, un tās vada SoHam Prānajamas & Meditācijas studijas izveidotājs Alekss Hercbergs – jogs un meditācijas praktizētājs ar 15 + gadu pieredzi.
Visas apgūstamās prakses izstrādātas © Bihar Yoga, par pamatu ņemot tūkstošiem gadus senas un pārbaudītas Jogas, Krija jogas, Prānajamas, Tantras un Kundalini jogas tehnikas. Nodarbībās praktizēsim Prānajamas jeb apzinātas elpošanas prakses, meditācijas prakses un apgūsim speciālas tehnikas darbam ar prātu, prānām un čakrām.

 

meditācijas kursiDalības maksa 8 eur par nodarbību vai 18 eur/mēnesī. Iepazīšanās nodarbība ir bezmaksas! Lai piedalītos, Tev būs nepieciešama iepriekšēja pieredze ar jogas vai meditācijas praksēm, kā arī spēja nosēdēt vienā pozā ar sakrustotām kājām vismaz 30 minūtes! Zināšanas par prānu, mūsu smalko ķermeni un čakrām, to atrašanās vietām arī noderēs.

Ja nodarbību laiki Tev nav piemēroti, pieejamas arī individuālās Prānajamas & Meditācijas, kā arī Joga Nidras un Krija/Kundalini jogas nodarbības tiešsaistē.

IEPAZĪT MEDITĀCIJU NOZĪMĒ IEPAZĪT SEVI!

S🙏O🙏 H🙏 A🙏 M🙏

Atslēgas vārdi: jogas nodarbības, meditācijas video latviski, jogas nodarbības Rīgā, meditācija tiešsaistē, online joga, dzīvības elpa, elpošanas vingrinājumi, Prānajama, prānajamas nodarbības

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?