Meditācija tiešsaistē

Tiešsaistes meditācijas nodarbība 21.09.2021.

Read Time:59 Second

🙏 Pranām! Visi jogas un meditācijas draugi! Skola šogad atsākas septembrī. Sevis izzināšanas skola!

Praktizē neizejot no mājām. Zoom ir drošākais, ērtākais un arī lētākais veids, kā šobrīd praktizēt meditāciju.

Meditācija tiešsaistēAicinām uz bezmaksas iepazīšanās nodarbību 21. septembrī, 19:00, Zoom platformā. Kā ierasts, praktizēsim dažādas apzinātās jogas elpošanas un meditācijas prakses. Piedzīvosim mieru, līdzsvaru un meditatīvu prātu! Nodarbības ilgums 1 stunda. Tās laikā mēs praktizēsim dažādas Prānajamas un meditācijas prakses, pastāstīšu teoriju un iemācīšu dažādas meditācijas tehnikas. Noslēgumā kā ierasts, parunāsimies un atbildēšu uz jūsu jautājumiem! Nāc un pievienojies! Visu septembri vēl komplektējas grupa. Šobrīd jau esam 8 dalībnieki. Vēl 2 brīvas vietas ir palikušas!

Ja vēlies izmēģināt, lūdzu raksti mesendžerī (te pat pa labi lapas lejā violetā ikona), vai whatsapp 29395163. Nosūtīšu pieslēgšanās saiti.

Ja nodarbību laiki Tev nav piemēroti, pieejamas ir arī individuālās Prānajamas & Meditācijas, kā arī Joga Nidras, Redzes jogas un Krija jogas (darbs ar prānu un čakrām) nodarbības tiešsaistē.

Nodarbības vada Alekss SoHam Prānajamas studijas izveidotājs, jogas tehniku speciālists ar teju 20 gadu pieredzi.

Iedvesmojies – Praktizē – Uzziedi!
S🙏O🙏 H🙏 A🙏 M🙏

Atslēgas vārdi: jogas nodarbības, meditacija video latviski, jogas nodarbības Rīgā, meditācija tiešsaistē, online joga, dzīvības elpa, elpošanas vingrinājumi, Prānajama, prānajamas nodarbības

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?