jogas āsanas

Stāja kā dejotājam!

Read Time:1 Minute, 35 Second

# Stāja kā dejotājam!?

jogas āsanasVēlies stāju kā dejotājam? Laipnu lūdzam jogas Āsanu pasaulē. Teju visas dinamiskās Āsanas te derēs, sevišķi, uz priekšu un aizmuguri liecošās. Āsanu kopums ar nosaukumu Surya Namaskar jeb Sveiciens Saulei būs īpaši piemērots. Tas jūs izlocīs gan uz priekšu, gan atpakaļ, noguldīs uz zemes un galu galā iztaisnos stāju un mugurkaulu arī pie reizes. Tev tikai jāpraktizē regulāri. Nekādi nesaprotu cilvēkus, kuri iedomājas, ka kaut ko šai dzīvē var sasniegt ātri, uzreiz, uz sitienu!!! Nē nevar; ir jāiegulda laiks, jā, arī jogā un meditācijas praksēs, tas nav vienas nodarbība jautājums)!!!

Mugura šķība nekļuva vienā dienā, tas notika ilgākā laika posmā, līdz ar to zināms laika periods paies, lai to iztaisnotu atpakaļ. Un te nav labāku tehniku par jogas Āsanām.

kā sasildīties aukstumā?Regulāras Āsanas un arī meditācija ar sakrustotām kājām un taisnu muguru liks jums gluži dabiski turēt to taisni arī ikdienā, tādējādi tas kļūs par neatņemamu tavas dzīves paradumu. Katrreiz, kad sēžot pie datora mugura atkal tiks sašķiebta, kāda iekšējā balss tev klusām atgādinās “ taisni, turi mani taisni, lūdzu!”. Kas vēl vajadzīgs dejotāja stājai? Atliek tikai praktizēt un ik pa laikam atcerēties par muguru, ierokoties ikdienas darbos. To sauc par apzinātību!

Un tas vēl nav viss, kā saka tajā reklāmā – Jogas Āsanas ne tikai iztaisnos muguru, tās iztaisnos arī vēderu. 🙂 Jā, arī gremošanas sistēma tiks stiprināta. Viss Hatha jogas arsenāls – dinamiskās jogas pozas un Prānajama nodrošinās arī kuņģa un citu vēdera orgānu vieglu masāžiņu!

Ieguvumi no jogas praksēm un taisnas muguras:

  • Novērš, mazina vai likvidē muguras sāpes.
  • Asinsrites uzlabojumi un dažādu orgānu labāka apasiņošana.
  • Uzlabo mentālo stāvokli un uztveri. Mugura ir tava antena, tavs uztvērējs!
  • Nodrošina brīvu un netraucētu prānas un nervu impulsu plūsmu mugurā.
  • Viss iepriekš uzskaitītais veicina labāku veselību un pašsajūtu.

Kas ir Surya Namaskar jeb Sveiciens Saulei?

Atslēgas vārdi: āsanas, joga, jogas pozas, surya namaskar, stāja, taisna mugura, mugurkauls, Hatha joga, veselība, muguras sāpes

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?