satguru iekšējā inženierija

SoHam iesaka – Sadhguru “iekšējā inženierija”

Read Time:1 Minute, 33 Second

SoHam iesaka – Sadhguru “iekšējā inženierija”

Skolas laikos bija tāda obligātā literatūra, un, šķiet, arī tagad tāda ir. Šī nebūs obligātā, bet ieteicamā literatūra, ja nopietni interesējies par jogu. 🙂
Nekas jau daudz latviešu valodā nav iznācis, un nekas daudz vērtīgāks un noderīgāks par šo Satguru leģendāro “Iekšējo inženieriju”. Jā, daudzi jau ir lasījuši šo pirms vairākiem gadiem izlaisto lasāmvielu, bet grāmatas spēks ir tajā, ka to var lasīt 2,3,4 reizes un katrreiz uzzināt ko jaunu, līdz šim nesaprastu vai garām palaistu gudrību. Varētu pat teikt, ka mēs augam kopā ar šo grāmatu.

 

satguru iekšējā inženierija Mūsu nodarbības esmu daudz stāstījis par 3 ķermeņiem vai apvalkiem, dimensijām – fiziskais, mentālais un prāniskais un to nozīmi, praktizējot jogu. Šī grāmata ir tieši par to. Te ir perfekti, saprotami un ar humoru izskaidrotas visas šis trīs dimensijas. Pie kam saturs nenāk no kādiem senajiem jogu tekstiem vai gatavām jogas teorijām, bet no paša autora pieredzes, kura viņam ir neiedomājami plaša. Un, lai nebūtu tā, ka pēc izlasīšanas nekas nemainītos ar pašu lasītāju, grāmata ir pilna ar Sadhanam – reālām ikdienā integrējamam praksēm!

 

Te īss fragments no grāmatas:

Ikkatra indivīda dzīvības enerģijas (prānas) vienīgais mērķis ir pieskarties bezgalīgajam – mūsu esamības kodolam. Prāts var domāt par naudu vai jaunu māju, ķermenis var ilgoties pēc pārtikas vai miega, taču dzīvības enerģijas vienmēr meklē, kā pārkāpt robežas, ko noteikušas fiziskās un mentālās struktūras.

 

Garīgais process ir atgriešanās pie dzīves. Tā ir sekošana savu dzīvības enerģiju dziļajam saprātam. Ir daudz veidu, kā apzināt, kurā virzienā vēlas doties jūsu prānas. Pārtraucis identificēties ar fizioloģiskajiem un psiholoģiskajiem procesiem, jūs to skaidri redzēsiet. Tikai tad, ja apzināti dodies savu dzīvības enerģiju virzienā, ir iespējamas iemantot nosvērtību un harmoniju.

 

SoHam iesaka – Satguru “Iekšējā Inženierija”. Meklē savā vai tuvākajā bibliotēkā un izlasi vēlreiz!

SoHam iesaka – “Joga autobiogrāfija”. Jogananda Paramahansa

satguru, sadhguru, iekšejā inženierija, joga, jogas gudrības, jogas grāmatas, harmonija, miers, gudrības
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?