"Joga autobiogrāfija”. Jogananda Paramahansa

SoHam iesaka – “Joga autobiogrāfija”. Jogananda Paramahansa

Read Time:1 Minute, 33 Second

“Joga autobiogrāfija”. Jogananda Paramahansa

Šī ir reti aizraujoša lasāmviela, to lasīt ir teju vai kā lasīt “1000 un vienas nakts pasakas”, cik daudz neticamu un neparastu cilvēku un notikumu te pieminēts un aprakstīts. Gan par jogu ar vairākiem ķermeņiem, gan tīģeru savaldītāju, gan jogu, kurš pieradinājis lauveni un padarījis par veģetārieti, kā arī jogīni, kura gadu desmitiem nelieto pārtiku… Ļoti iedvesmojoši un interesanti, arī neparasti, zināms kultūršoks garantēts!

Grāmata ir mēģinājums pamatot, ka Bībele un senie jogas teksti ir par vienu un to pašu. Ko saka jogas gudrie, tas pats ir atrodams Jēzus teiktajā. Grāmata katram nopietnam jogas un garīguma meklētājam.

"Joga autobiogrāfija”. Jogananda Paramahansa Grāmatas autors Jogananda ir ikona, Krija jogas iedvesmotājs un šis zinātnes aizvedējs uz Ameriku. Tā bija viņa misija, kuru ļoti veiksmīgi viņš arī paveica, pateicoties savām īpašībām un atvērtajai sirdij.

Citēt varētu jebkuru nodaļu, materiāls ļoti plašs un aizraujošs, grāmata lasās viegli. Bet tā kā pamatā šī grāmata veltīta specifiskam jogas vai meditācijas novirzienam – Krija jogai, tad daži citāti no 26. nodaļas, kas tieši veltīta Krija jogas skaidrošanai. Te daži citāti:

“Krija joga ir instruments, ar kura palīdzību var tikt paātrināta cilvēka attīstība.”…”Krija jogs mentāli virza savas dzīvības enerģijas, lai tā griežas augšup un lejup pa sešiem muguras smadzeņu centriem (čakrām)… Pusi minūtes ilgs, pilns enerģijas apgrieziens ap jūtīgo mugurkaulu  izraisa nemanāmu progresu  viņa attīstībā; tādējādi puse minūtes krijas ir līdzvērtīga dabiskai, garīgai attīstībai viena gada garumā…. Tādējādi krija jogs ar saprātīgām sava paša pūlēm trijos gados spēj sasniegt tos pašus rezultātus, ko Daba atnes miljoniem gadu laikā.”

Joga Kundalini UpanišadsaUn noslēdzot, “Pasaules Svētajos Rakstos ir atzīts, ka cilvēks nav iznīcīgs ķermenis, bet dzīva dvēsele; Krija jogā viņš atrod to metodi, ar kuras palīdzību pierāda Svētajos Rakstos pausto apgalvojumu.”

Silti iesaku izlasīt!

Te vairāk par to, kas ir Krija joga:

Krija joga

Atslēgas vārdi:  Krija, krija joga, Joga autobiogrāfija, Jogananda Paramahansa, ATTĪSTĪBA, joga, jogas grāmata, garīgums, čakras,

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?