meditācijas kursi

Prānajamas nodarbības tiešsaistē.

Read Time:1 Minute, 38 Second

Prānajamas nodarbības tiešsaistē pieredzējušiem praktizētājiem, sākot no 2024. gada.

Prānajamas un meditācijas cienītāji – jūs tiekat aicināti uz mūsu elpas meditācijas skolas iknedēļas nodarbībām tiešsaistē. Apgūsim un praktizēsim dažādas elpošanas prakses, meditācijas un Krija jogas tehnikas. Programma paredzēta pieredzējušiem praktizētājiem!

Nodarbībās apgūsim tādās Prānajamas, kā Nadi Shodhana, Kapalbhati, Bhastrika un Nada Bhastrika, Ujjayi, Bhramari, Surya Bheda un citas. Mācīsimies arī papildus tehnikas – Bandhas jeb slēdžus, Mantras un Mudras, Nada jogas, Krijas un Kundalinī jogas tehnikas – darbs ar prānu, čakrām un mugurkaula kanālu. Dalīšos ar padomiem, pieredzēm un ieteikumiem.

Kam šīs nodarbības domātas?


✔️ Tiem, kas vēlas padziļināt izpratni par jogu, elpu un meditāciju.
✔️ Tiem, kas vēlas piedzīvot mierīgu, skaidru un meditatīvu apziņas stāvokli.
✔️ Tiem, kas interesējas par Kundalīni jogu un garīgo pilnveidošanos.
✔️ Jogas pasniedzējiem un āsanu klašu vadītājiem iespēja apgūt sarežģītākas elpas meditācijas.
✔️ Tiem, kas vēlas praktizēt kopā ar līdzīgi domājošām personībām.

jogas nodarbības mārupēRegulāri praktizējot, piedzīvosiet izmaiņas ikdienas dzīvē – gaišāk un pozitīvāk raudzīsieties uz dzīvi; skaidrāk redzēsiet un izpratīsiet ikdienas dzīves situācijas un problēmas, kā arī to risinājumus; mierīgāk un nosvērtāk reaģēsiet uz sarežģītām un saspringtām situācijām! Vienā vārdā sakot, pieaugs apzinātība un dzīves kvalitāte. Šis apgalvojums ir pārbaudīts un tā ir mūsu dalībnieku pieredze.

Nodarbības vada Alekss SoHam – jogs, elpošanas jogas pasniedzējs un SoHam meditācijas skolas izveidotājs. Prakses apgūtas pie jogiem un tiek pasniegtas pēc © Satyananda yoga tradīcijām. Katra nodarbība būs veidota tā, lai uzreiz varat piedzīvot efektu!

Dalības maksa 10 eur/nodarbība jeb 35 eur mēnesī. Nodarbību ilgums nedaudz virs 1 stundas. Praktizējam otrdienās 8:00 @ Zoom – pa tiešo no mājām! Šobrīd mūsu grupā tiek uzņemti jauni dalībnieki, ja Tev ir interese, SPIED ŠEIT: ANKETA

Ja nodarbību laiki nav jums piemēroti, tad pieejamas individuālās nodarbības. Vairāk par tām lasiet zemāk:

jogas nodarbības
Attēls no mūsu 2023. gada “Vasaras retrīta”.

Individuālās Jogas, Prānajamas un Meditācijas nodarbības

meditācijas nodarbības, prānajama, prānajamas skola elpas joga, kundalini jogas nodarbības, elpošanas meditācijas, meditācija tiešsaistē, miera prakses, apzinātības veicināšana, krija joga, kundalinī joga,

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?