Prānajamas nodarbības tiešsaistē.

Read Time:1 Minute, 33 Second

Prānajamas nodarbības tiešsaistē no 22.08.2023.

Tuvojas septembris – skolas laiks! Un dzīve ir skola – nekad nav par vēlu sevi pilnveidot, tāpēc Prānajamas un meditācijas cienītāji – jūs tiekat aicināti uz mūsu elpas meditācijas skolas iknedēļas nodarbībām tiešsaistē. Apgūsim un praktizēsim dažādas elpošanas prakses, meditācijas un Krija jogas tehnikas. Programma paredzēta pieredzējušiem praktizētājiem!

meditācijas nodarbības jogas elpaNodarbībās apgūsim tādās Prānajamas, kā Nadi Shodhana, Kapalbhati, Bhastrika un Nada Bhastrika, Ujjayi, Bhramari, Surya Bheda un citas. Mācīsimies arī papildus tehnikas – Bandhas jeb slēdžus, Mantras un Mudras, Nada jogas, Krijas un Kundalinī jogas tehnikas – darbs ar prānu, čakrām un mugurkaula kanālu.

Dalīšos ar padomiem, pieredzēm un ieteikumiem, kā arī uzzināsiet, kā daļu no tehnikām iekļaut ikdienas dzīvē stresa mazināšanai, līdzsvaram un enerģijas vairošanai!

Kam šīs nodarbības domātas?

✔️ Tiem, kas vēlas padziļināt izpratni par jogu, elpu un meditāciju.
✔️ Tiem, kas vēlas piedzīvot mierīgu, skaidru un meditatīvu apziņas stāvokli.
✔️ Tiem, kas interesējas par Kundalīni jogu un garīgu pilnveidošanos.
✔️ Tiem, kas vēlas praktizēt kopā ar līdzīgi domājošām personībām.

prānajams meditācijas klātienēRegulāri praktizējot, piedzīvosiet izmaiņas ikdienas dzīvē – gaišāk un pozitīvāk raudzīsieties uz dzīvi; skaidrāk redzēsiet un izpratīsiet situācijas un problēmas, kā arī to risinājumus; mierīgāk un nosvērtāk reaģēsiet uz sarežģītām un saspringtām situācijām! Vienā vārdā sakot, pieaugs apzinātība!

Nodarbības vada Alekss – jogs, elpošanas jogas pasniedzējs un SoHam meditācijas skolas izveidotājs. Prakses apgūtas pie jogiem un tiek pasniegtas pēc © Satyananda yoga tradīcijām. Katra nodarbība būs veidota tā, lai uzreiz varat piedzīvot efektu!

Dalības maksa 8 eur/nodarbība jeb 32 eur mēnesī. Nodarbību ilgums nedaudz virs 1 stundas. Praktizējam otrdienās 8:00 @ Zoom, pa tiešo no mājām! Šobrīd mūsu grupā tiek uzņemti jauni dalībnieki, ja Tev ir interese, SPIED ŠEIT: ANKETA

jogas nodarbības
Attēls no mūsu 2023. gada “Vasaras retrīta”.

Dzīvo harmonijā ar sevi, esi harmonijā ar dzīvi!

meditācijas nodarbības, prānajama, prānajamas skola elpas joga, kundalini jogas nodarbības, elpošanas meditācijas, meditācija tiešsaistē, miera prakses, apzinātības veicināšana, krija joga, kundalinī joga,

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?