Prānājāmas un meditācijas nodarbības grupā. No 2023. gada janvāra.

Read Time:2 Minute, 13 Second

Sveicam dievišķo Tevī! Aicinām pievienoties Prānājāmas un meditācijas nodarbībām grupā no 2023. gada janvāra.

Vai piedzīvot meditatīvu stāvokli ir viegli? Nē nav! Patiesībā meditācija nav prakse, tas ir process, apziņas stāvoklis pie kura mēs varam nonākt ar speciālu jogas elpošanas jeb Prānājāmas prakšu palīdzību. Stāvoklim, kurā mūsu ķermenis atslābinās, elpošana nomierinās un prāts apklust! Esi piedzīvojis ko tādu? Tagad Tev ir īpaša iespēja pieredzēt šo procesu!

prānajamas nodarbībasSoHam Prānājāmas apgūšanas skola Tevi ielūdz uz iknedēļas apzinātās elpošanas meditācijas nodarbībām Zoom platformā. Praktizē pa tiešo no mājām!

 

Nodarbības notiek otrdienas rītos, 9:00 Zoom platformā! To laikā Tu apgūsi dažādas elpas meditācijas un miera prakses. Nodarbības garums – aptuveni stunda. Katra nodarbība būs veidota tā, lai tās noslēgumā vari piedzīvot mieru un meditatīvu stāvokli! Iepriekšēja jogas pieredze un spēja nosēdēt nekustīgā pozā vismaz 30 minūtes būtu ieteicama! Tev ir iespēja pieteikties uz bezmaksas izmēģinājuma nodarbību! Raksti epastu: epasts vai zvani/WhatsApp: 29395163.

 

domas meditācijas laikāKam šīs nodarbības domātas?

✔️ Tiem, kas vēlas padziļināt izpratni par jogu, elpošanu un meditāciju.
✔️ Tiem, kas vēlas piedzīvot mierīgu, skaidru un harmonisku apziņas stāvokli.
✔️ Tiem, kas jūtas “iestrēguši” dzīvē un meklē pārmaiņas.
✔️ Tiem, kas vēlas iemācīties meditēt un uzlabot koncentrēšanās spējas.
✔️ Tiem, kas vēlas praktizēt kopā ar līdzīgi domājošām personībām.

BrīvībaPiedaloties nodarbībās, Tu iemācīsies:

✔️ Kā pareizi praktizēt dažādas Prānājāmas tehnikas un kā tās pielietot dažādās dzīves situācijās.
✔️ Kā stiprināt apzinātību, vērību un koncentrēšanās spējas.
✔️ Kā piedzīvot meditatīvu stāvokli un atraisīt savu radošo un gaišo dabas pusi.

✔️ Kā piedzīvot pieredzes, – garīgas pieredzes, kas pārsniedz fizisko dimensiju un ir transformējošas.
✔️ Kā priecāties par katru elpas vilcienu!

 

meditācijas kursiNodarbības vadīs Alekss – Prānajamas skolotājs un SoHam jogas skolas izveidotājs. Visas nodarbībās apgūstamās prakses ņemtas no © Satyananda yoga 🛕 – prestiža jogas skola no Indijas, kuras metožu pamatā ir klasiskie Hatha jogas teksti un laika gaitā sevi pierādījušas jogas prakses.

Dalības maksa 28 Eur/mēnesī jeb 10 Eur/nodarbība. Lūdzu aizpildi anketu, ja vēlies pieteikties izmēģinājuma nodarbībai vai pievienoties grupai. Te saite: PRĀNĀJĀMAS NODARBĪBU DALĪBNIEKA ANKETA

Vietu skaits ierobežots, lai būtu iespējams pielāgot prakses un uzmanību katram grupas dalībniekam. Ja nodarbību laiki Tev nav piemēroti, tad pieejamas INDIVIDUĀLĀS JOGAS UN MEDITĀCIJAS NODARBĪBAS

!!! Grupa mums ir jauka, radoša un draudzīga, – gaisotne patīkama un mierīga! Piesakies uz izmēģinājuma nodarbību! Epasts: epasts vai WhatsApp: 29395163.

P.S.Neaizmirsti sagatavot jogas paklāju un pledu, laiku un telpu sev, tukšu vēderu (praktizēt vari ne ātrāk kā 2 stundas pēc maltītes)! Atvērtība un apņēmība Tev īpaši noderēs! Grupa īpaši piemērota nopietniem un pieredzējušiem praktizētājiem, kas ir iepazinuši savi un interesējas par garīgo attīstību!

Piedzīvo elpas uzburto maģiju! ✨✨✨  Atslēgas vārdi: jogas nodarbības, meditācijas video latviski, jogas nodarbības Rīgā, meditācija tiešsaistē, online joga, dzīvības elpa, elpošanas vingrinājumi, Prānajama, prānajamas nodarbības, jogas kursi, prānājama, pranajama tiešsaistē, meditācijas kursi, dzīvības elpa

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?