Prānājāmas jeb apzinātās jogas elpošanas nodarbības grupā.

Read Time:2 Minute, 34 Second

🙏 Sveicam dievišķo Tevī! Aicinām apgūt Prānājāmas – jogas elpošanas prakses veselībai un mierīgam prātam! Tuvākās nodarbības 4. oktobrī.

Vai piedzīvot meditatīvu stāvokli ir viegli? Nē nav! Patiesībā meditācija nav prakse ko apgūt, tas ir process, apziņas stāvoklis pie kura mēs varam nonākt ar speciālu jogas elpošanas jeb Prānājāmas prakšu palīdzību. Stāvoklim, kurā mūsu ķermenis atslābinās, elpošana nomierinās un prāts apklust! Esi piedzīvojis ko tādu? Tagad Tev ir īpaša iespēja pieredzēt šo procesu!

elpas jogas meditācijas rīgāSoHam Prānājāmas apgūšanas skola Tevi ielūdz uz iknedēļas apzinātās elpošanas meditācijas nodarbībām Zoom platformā. Atceries – praktizēt jogu tiešsaistē ir ērts, drošs, iedarbīgs un laiku + naudu taupošs pasākums. Patreiz tev ir iespēja pieteikties uz bezmaksas izmēģinājuma nodarbību – otrdienas rītā 9:00 vai vakarā 19:00! Izvēlies sev piemērotāko laiku un tiekamies Zoom! Raksti epastu: epasts vai zvani/whatsapp: 29395163.

 

Nodarbības notiek tiešraidē, nekādi ieraksti! To laikā apgūsim dažādas Prānājāmas tehnikas un miera prakses. Nodarbības garums – aptuveni stunda. Katra nodarbība būs veidota tā, lai tās noslēgumā vari piedzīvot mieru un meditatīvu stāvokli! Iepriekšēja jogas pieredze un spēja nosēdēt nekustīgā pozā vismaz 30 minūtes būtu ieteicama!

 

Kam šīs nodarbības domātas?

✔️ Tiem, kas vēlas padziļināt izpratni par jogu, elpošanu un meditāciju.
✔️ Tiem, kas vēlas piedzīvot mierīgu un harmonisku apziņas stāvokli.
✔️ Tiem, kas jūtas “iestrēguši” dzīvē un meklē pārmaiņas.
✔️ Tiem, kas vēlas uzlabot veselību.
✔️ Tiem, kas vēlas praktizēt kopā ar līdzīgi domājošām personībām.

Piedaloties nodarbībās, Tu iemācīsies:

✔️ Kā pareizi praktizēt dažādas Prānājāmas tehnikas un kā tās pielietot dažādās dzīves situācijās?
✔️ Kā ieelpot dziļāk, uzņemt vairāk skābekļa un prānas?
✔️ Kā piedzīvot meditatīvu stāvokli un atraisīt savu radošo dabas pusi.
✔️ Kā priecāties par katru elpas vilcienu!

meditācijas kursiNodarbības vadīs Alekss – jogs un SoHam Prānājāmas tiešsaistes skolas izveidotājs. Visas nodarbībās apgūstamās prakses ņemtas no © Satyananda yoga 🛕 – prestiža jogas skola no Indijas, kuras metožu pamatā ir klasiskie Hatha jogas teksti un laika gaitā sevi pierādījušas jogas prakses.

Dalības maksa 28 Eur/mēnesī jeb 10 Eur/nodarbība. Lūdzu aizpildi anketu, ja vēlies pieteikties izmēģinājuma nodarbībai vai pievienoties grupai. Te saite: PRĀNĀJĀMAS NODARBĪBU DALĪBNIEKA ANKETA

Vietu skaits ierobežots (5-7 dalībnieki), lai būtu iespējams pielāgot prakses un uzmanību katram grupas dalībniekam. Nodarbības notiek Zoom platformā 9:00 vai 19:00 vakarā. Tu varēsi izvēlēties kurai grupai pievienoties. Ja nodarbību laiki Tev nav piemēroti, tad pieejamas INDIVIDUĀLĀS JOGAS UN MEDITĀCIJAS NODARBĪBAS

!!! PATREIZ IR ATLIKUŠAS TIKAI DAŽAS BRĪVAS VIETAS!!!

Ko saka mūsu elpošanas meditācijas nodarbību dalībnieki:

S. : Paldies! Tieši tas kas šodien bija vajadzīgs, pēc garas dienas. Ļoti izbaudīju 🙏

KURSI MEDITĀCIJĀ
Tā mēs strādājam!

K. : Paldies! Ļoti relaksējoša prakse. Izdevās neaizmigt, sirsnīgi pateicos!🕉️

V. : Gribēju uzrakstīt pateicības vārdus par nodarbībās iegūto. To ka izdevās tikt solīti uz priekšu jogas ceļā, teikšu noteikti!

A. : Paldies par nodarbībām un izglītojošajiem materiāliem!

I.  : Brīnišķīgi jūtos tagad!

Neaizmirsti sagatavot jogas paklāju un pledu, laiku un telpu sev, tukšu vēderu (praktizēt vari ne ātrāk kā 2 stundas pēc maltītes)! Atvērtība un apņēmība Tev īpaši noderēs!

Piedzīvo elpas uzburto maģiju arī Tu! ✨✨✨

Atslēgas vārdi: jogas nodarbības, meditācijas video latviski, jogas nodarbības Rīgā, meditācija tiešsaistē, online joga, dzīvības elpa, elpošanas vingrinājumi, Prānajama, prānajamas nodarbības, jogas kursi, prānājama, pranajama tiešsaistē, meditācijas kursi, dzīvības elpa

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?