otra pusīte

Atrast otru pilnību, ne pusīti!

Read Time:3 Minute, 2 Second

Atrast otru pilnību, ne pusīti!

Atrast otru pusīti, – tas skan tik romantiski un jutekliski! Rakstus par šādām tēmām varam lasīt visos iecienītākajos sieviešu žurnālos un ne tikai tur. “Kā atrast savu otro pusīti”, “Vai tu un tava otra pusīte sader?”, “Kā salabt ar savu otru pusīti” un tādā garā. Tagad paskatīsimies uz šo “pusīšu lietu” nedaudz apzinātāk un dziļāk, ko Tu par to saki? Esi gatavs nedaudz iziet no komforta zonas? Ja ne, tad šis nebūs priekš tevis, netērē laiku un nervus! 🙂

otra pusīteBet nu pie lietas. Tai brīdī, kad mēs atzīstam, ka mums ir nepieciešama otra pusīte, tieši ar to brīdi mēs reducējam savu jau pēc noklusējuma esošo iekšējo pilnību, mēs atzīstam sevi tikai pa pusei, par puscilvēku. Nu tā sanāk, vai tad ne? Un tā jau ir milzīga kļūda, raugoties no jogas skatu punkta. Mēs esam pilnīgi, mēs neesam ne pusīte, ne ceturtdaļa, ne astotdaļā, ne 0,1 – mēs esam 1 veselums!!! Jautājums tikai vai tu to esi gatavs atzīt un pieņemt, un, protams, strādāt, lai šis veselums nekļūst par nepilnību, par ½.

Pilnīgs, bet ne 1

Tagad rodas jautājums, ja es sevi atzīstu par pilnīgu, vai tas nozīmē, ka man jābūt vienam, vientuļam, bez attiecībām, bez mīlestības, bez seksa? Nē, to es neteicu. Šādi cilvēki, var palikt vieni, bet tik pat labi viņi var meklēt sev partneri, tikai te ir viena būtiska atšķirība – viņi nemeklēs otru pusīti, viņi meklēs otru tādu pašu – pilnīgu būtni, kas sevi apzinās kā pilnību, kas nemeklē otrā to, kas pašā pietrūkst, piemēram, drošību, aizsardzību, intelektu, varu, slavu, naudu… Divas pilnīgas būtnes var pat ļoti labi būt kopā, tā jau ir cita attiecību dimensija. Un kad es runāju par pilnīgām būtnēm, es nerunāju par diviem milzīgiem uzpūstiem EGO centriem, ap kuriem, viņuprāt, griežas Visums, bet diviem attīstītiem, viediem un dzīvi/sevi saprotošiem cilvēkiem.

Pilnīgas attiecības

mīli seviUn te mēs varam runāt par pilnvērtīgām attiecībām. PILNĪGAS ATTIECĪBAS VAR NOTIKT TIKAI STARP DIVIEM PILNVĒRTĪGIEM CILVĒKIEM!, CILVĒKIEM, KAS NAV KLIBI, NESTĀV UZ VIENAS KĀJAS, KĀ TAS IR “PUSĪŠU” GADĪJUMĀ, bet stāv uz abām, ja saproti par ko runāju? Pilnīgs cilvēks izveidos pilnīgas attiecības, jo te būs līdzsvars starp došanu un ņemšanu. Pusīšu gadījumā pirmkārt it “ņemt”, un tad varbūt nedaudz arī “dod”, ja otrs labi uzvedīsies. 🙂 Ļoti pat iespējams, ka tas ir iemesls, kāpēc Latvijā ir tik milzīgs laulību šķiršanas procents, jo ko gan divas nepilnīgas būtnes var dot viena otrai? Tikai ņemt un pieprasīt! Un pat ja kādu laiku vienādojums ½ + ½ = 1 arī nostrādā, vienalga viena no pusēm kādā brīdī sāks virzīties pilnveidošanās virzienā, sāks augt un evolucionēt, un tad šis vienādojums tāpat vairs nedarbosies, kas nozīmē neizbēgamu attiecību izjukšanu.

Ko darīt?

Kā apzināt sevi kā pilnību? Te nav nekas daudz jādara, nekas jāmaina, tu jau esi pilnīgs, tikai esi to aizmirsis, neapzinies; sabiedrība un apkārtējie, darba devēji ir tevi “nospieduši”. Diemžēl,  šī doma, ka es jau esmu pilnīga būtne, ir nevis jāizlasa vai no kāda jādzird, bet gan jāsaprot un jāpiedzīvo pašam. Kā? Te ir divi ceļi. Vainu meditē, meditē regulāri, nepadodies, ja uzreiz nesanāk, uzdrīksties, nebaidies; ieskaties un ieklausies savā iekšējā pilnībā, savā gaismā, ar to pietiks! Tas prasīs laiku, bet tas ir tā vērts! Otrs – stiprini vērīgumu un  apzinātību, jo vārdus “pilnīgs” un “pusīte” mēs varam arī aizstāt ar vārdiem – “apzināts” vai “neapzināts”. Tas viss jau atkal ir par tavu apzinātības un dzīves izpratnes pakāpi, evolūciju.

Tāpēc mans novēlējums Tev Jāņos ir – līdzās papardes zieda meklējumiem, nemeklē otru pusīti, – esi pilnīgs, apzinies to, un tad raugies pēc līdzvērtīga un pilnīga partnera. Lai Tev izdodas!

Atslēgas vardi: Saulgrieži, Līgo, novēlējums, novēlējums Jāņos, novēlējums Saulgriežos, pašapziņa, sevis apzināšanās, meditācija, pilnvērtīga dzīve, sevis pilnveidošana, attiecības, intelekts, laulību šķiršana, evolūcija, perfektas attiecības, piemērots partneris

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?