pasliktinās redze?

Nogurušas acis?

Read Time:2 Minute, 54 Second

Ko mums joga piedāvā pārpulētu acu gadījumā?

No 9:00 līdz 17:00 datorekrāns, tad vēl Facebooks un Instagram, pa vidu telefons un vakars ar Netflix. Tā ir neiedomājami liela slodze acīm. Pat ja Tev vēl nevajag brilles, tad tas ir tikai laika jautājums līdz Fielmann reklāma ar šefpavāru Luku vairs neliksies smieklīga, bet gan būs kļuvusi par neaizbēgamu realitāti. Negribu jūs sabiedēt, tāpēc lieku priekšā dažas tehnikas no redzes jogas sērijas.

 

pasliktinās redze?1. Samērcē plaukstas ar aukstu ūdeni un apskalo seju & aizvērtās acis – pāris reizes būs gana. Tas ir labs iesākums vairāku tehniku sērijai. Šī samērā vienkāršā procedūra stimulēs asinsriti acīs, samitrinās un tonizēs tās.
2. Saberzē plaukstas 5-10 sekundes, līdz tās kļūst pietiekami siltas un viegli pieliec pie aizvērtajām acīm tā, lai tieši plaukstas, ne pirksti, tās viegli nosedz. Bez spiešanas, viegls pieskāriens. Sajūti kā siltums un enerģija no plaukstām pāriet acīs. Turi, kamēr plaukstas atdod visu siltumu. Tad atkārto procedūru vēl pāris reizes. Ja veiksi šo praksi uzreiz pēc Prānajamas nodarbības (ja vien nebūsi praktizējis vēsinošās prakses), tad berzēšana prasīs tikai pāris sekundes, rokas paliks siltas momentāli. Tas būs tāpēc, ka būsi aktivizējis prānas un tās būs aktīvas pa visu ķermeni. Ja vari saberzēt kājas un pielikt pie acīm – vari darīt arī tā! 🙂 Joks! Doma ir, ka pēc Prānajamas sesijas viss ķermenis ir prāniski lādēts un liec kuru ķermeņa daļu gribi pie acīm – būs efekts! Bet rokas laikam tomēr būtu visvienkāršākā metode. 🙂
3. Pēc tam samirkšķini acis kādas 10 reizes. Pāris ieelpas/izelpas, tad vēlreiz un vēlreiz samirkšķini. Tas palīdzēs mitrināt acis, un atgādināt tām par spontāno mirkšķināšanu refleksu, par kuru mēs dažkārt aizmirstam pie pārāk intensīvas acu piepūles, skatoties TV ekrānā, vai telefonā.
4. Pastaigājies ar basām kājām pa zāli, zemi, smiltīm, koka grīdu, vārdu sakot basas kājas un dabisks materiāls zem tām. Tas var likties nesaistīti ar redzes uzlabošanu, tomēr, tas atpūtinās ne tikai prātu un nervus, bet arī acu darbību. Kā tā? Tas ir tāpēc, ka kāju pēdas ir cieši saistītas ar to smadzeņu daļu, kas atbild par redzes funkciju. Atkal jau elementi no Akupunktūras.
Nidra joga5. Skaties uz Sauli ar aizvērtam acīm, brīdī, kad Ultravioletais starojums ir minimāls, tas ir saullēkta un saulrieta laikā. Vēro rietošo vai uzlecošo Sauli ar aizvērtām acīm un sajūti, kā saulesstari masē un kutina tavus aizvērtos acu plakstiņus.

 

Ja Tev ir interese izmēģināt redzes jogu, kas sastāv no 7 speciāliem jogas vingrinājumiem acu muskulatūras stiprināšanai un redzes atjaunošanai, piesakies uz  individuālo nodarbību tiešsaistē. Vairāk info pa labi lapas lejasdaļā violetā FB ikona vai epasts: spied te.
Apmācībā ir ietverti arī Prānajamas elpošanas vingrinājumi un koncentrēšanās tehnikas. Pie kam darbs notiek ne tikai ar abām acīm, bet arī ar trešo aci – iekšējo redzi, tādējādi Tu uzlabosi gan ārējo, gan iekšējo redzi, tas ir intuīciju! Apmācība domāta ne tikai sliktas redzes gadījumā, bet arī cilvēkiem, kas ikdienā daudz laika pavada pie datora vai nopietni noslogo redzi, kā arī tiem, kuri vēl nav tikuši pie brillēm un vēl kādu laiku vēlas bez tām iztikt.

 

Tā kā redzes pasliktināšanās prasīja daudzus gadus, redzes uzlabošanās nenotiks vienā dienā vai nedēļā. Tas būs mēnešu darbs, līdz redze sāks uzlaboties. Tāpēc rezultāts būs atkarīgs no Tevis paša ieguldītā darba. Mēs Tev iemācīsim vingrinājumus un izstāstīsim tehniku. Pēc apmācības Tu saņemsi nodarbības video, lai vingrinājumi neaizmirstas un vari atsvaidzināt atmiņu!

 

P.S. Visas prakses izstrādātas Bihāras jogas skolā™

 

Atslēgas vārdi: redze, acis, uzlabo redzi, brillēm nē, tiešsaistes joga, redzes joga, nogurušas acis, atpūtini acis, slikta redze, redze uzlabojas, redzes problēmas, atpūtini acis
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?