pasliktinās redze?

Nogurušas acis?

Read Time:2 Minute, 7 Second

Ko mums joga piedāvā pārpulētu acu gadījumā?

No 9:00 līdz 17:00 datorekrāns, tad vēl Facebooks un Instagram, pa vidu telefons un vakars ar Netflix. Tā ir neiedomājami liela slodze acīm, piekritīsi? Pat ja Tev vēl nevajag brilles, tad tas ir tikai laika jautājums līdz briļļu reklāma TV ekrānos vairs neliksies smieklīgas, bet gan būs kļuvusi par neaizbēgamu realitāti. Negribu jūs sabiedēt, tāpēc lieku priekšā dažas tehnikas no redzes jogas sērijas.

 

pasliktinās redze?1. Samērcē plaukstas ar aukstu ūdeni un apskalo seju & aizvērtās acis – pāris reizes būs gana. Tas ir labs iesākums vairāku tehniku sērijai. Šī samērā vienkāršā procedūra stimulēs asinsriti acīs, samitrinās un tonizēs tās.

 

2. Saberzē plaukstas 15-30 sekundes, līdz tās kļūst pietiekami siltas un viegli pieliec pie aizvērtajām acīm tā, lai tieši plaukstas, ne pirksti, tās viegli nosedz. Bez spiešanas, viegls pieskāriens. Sajūti kā siltums un enerģija no plaukstām pāriet acīs. Turi, kamēr plaukstas atdod visu siltumu. Tad atkārto procedūru vēl pāris reizes. Ja veiksi šo praksi uzreiz pēc Prānajamas nodarbības (ja vien nebūsi praktizējis vēsinošās prakses), tad berzēšana prasīs tikai pāris sekundes, rokas paliks siltas momentāli. Tas būs tāpēc, ka būsi aktivizējis prānas un tās būs aktīvas pa visu ķermeni. Ja vari saberzēt kājas un pielikt pie acīm – vari darīt arī tā! 🙂 Joks! Doma ir, ka pēc Prānajamas sesijas viss ķermenis ir prāniski lādēts un liec kuru ķermeņa daļu gribi pie acīm – būs efekts! Bet rokas laikam tomēr būtu visvienkāršākā metode, vai ne? 🙂

 

3. Pēc tam samirkšķini acis kādas 10 reizes. Pāris ieelpas/izelpas, tad vēlreiz un vēlreiz samirkšķini. Tas palīdzēs mitrināt acis, un atgādināt tām par spontāno mirkšķināšanu refleksu, par kuru mēs dažkārt aizmirstam pie pārāk intensīvas acu piepūles, skatoties TV ekrānā, vai telefonā.

 

4. Pastaigājies ar basām kājām pa zāli, zemi, smiltīm, koka grīdu, vārdu sakot basas kājas un dabisks materiāls zem tām. Tas var likties nesaistīti ar redzes uzlabošanu, tomēr, tas atpūtinās ne tikai prātu un nervus, bet arī acu darbību. Kā tā? Tas ir tāpēc, ka kāju pēdas ir cieši saistītas ar to smadzeņu daļu, kas atbild par redzes funkciju. Tie ir elementi no Akupunktūras.
koncentrēties

 

5. Skaties uz Sauli ar aizvērtām acīm, brīdī, kad Ultravioletais starojums ir minimāls, tas ir saullēkta un saulrieta laikā. Ja Saule nav pieejama, tad sveces liesma arī derēs, tad tā būs Tratakas prakse, kas arī domāta redzes stiprināšanai. Vairāk par Trataku lasi pa labi. Info par redzes jogu rakstot uz epasts: spied te.
redze, acis, uzlabo redzi, brillēm nē, tiešsaistes joga, redzes joga, nogurušas acis, atpūtini acis, slikta redze, redze uzlabojas, redzes problēmas, atpūtini acis
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?