Meditācija Piņķos

Nodarbības

Sveicam dievišķo Tevī! Aicinām pievienoties meditācijas nodarbībām grupā tiešsaistē un klātienē.

Vai piedzīvot meditatīvu stāvokli ir viegli? Nē nav! Patiesībā meditācija nav prakse, tas ir process, apziņas stāvoklis pie kura mēs varam nonākt ar speciālu apzinātās elpošanas jeb Prānājāmas prakšu palīdzību. Stāvoklim, kurā mūsu ķermenis atslābinās, elpošana nomierinās un prāts apklust! Esi piedzīvojis ko tādu?

meditācija mārupēSoHam Meditācijas apgūšanas skola Tevi ielūdz uz iknedēļas apzinātās elpošanas meditācijas nodarbībām Zoom platformā. Praktizē pa tiešo no mājām! Mums ir arī klātienes nodarbības, skaties zemāk!

 

Nodarbības notiek otrdienas rītos plkst. 8:00 Zoom platformā! To laikā Tu apgūsi dažādas meditācijas, apzinātības un miera prakses. Nodarbības garums – aptuveni stunda. Katra nodarbība būs veidota tā, lai tās noslēgumā vari piedzīvot mieru un meditatīvu stāvokli!!!!
Iepriekšēja jogas pieredze un spēja nosēdēt jogas pozā vismaz 30 minūtes būtu ieteicama! Tev ir iespēja pieteikties uz izmēģinājuma nodarbību! Raksti epastu: epasts vai WhatsApp: 29395163.

domas meditācijas laikāKam šīs nodarbības domātas?

✔️ Tiem, kas vēlas padziļināt izpratni par jogu, elpošanu un meditāciju.
✔️ Tiem, kas vēlas piedzīvot mierīgu, skaidru un harmonisku apziņas stāvokli.
✔️ Tiem, kas jūtas “iestrēguši” dzīvē un meklē pārmaiņas & garīgu izaugsmi.
✔️ Tiem, kas vēlas praktizēt kopā ar līdzīgi domājošām personībām.

Piedaloties nodarbībās, Tu iemācīsies:

✔️ Kā pareizi praktizēt dažādas Prānājāmas tehnikas un kā tās pielietot dažādās dzīves situācijās.
✔️ Kā stiprināt apzinātību, vērību un koncentrēšanās spējas.
✔️ Kā piedzīvot meditatīvu stāvokli un atraisīt savu radošo un gaišo dabas pusi.
✔️ Kā priecāties par katru elpas vilcienu!

BrīvībaNodarbības vada Alekss Hercbergs – jogs un SoHam Meditācijas skolas izveidotājs. Visas nodarbībās apgūstamās prakses ņemtas no © Satyananda yoga 🛕 – prestiža jogas skola no Indijas, kuras metožu pamatā ir klasiskie Hatha jogas teksti un laika gaitā sevi pierādījušas jogas prakses.

Dalības maksa 32 Eur/mēnesī jeb 10 Eur/nodarbība. Lūdzu aizpildi anketu, ja vēlies pieteikties izmēģinājuma nodarbībai vai pievienoties grupai. Te saite: PRĀNĀJĀMAS NODARBĪBU DALĪBNIEKA ANKETA

Ja nodarbību laiki Tev nav piemēroti, tad pieejamas INDIVIDUĀLĀS JOGAS UN MEDITĀCIJAS NODARBĪBAS !!!

Piedzīvo elpas uzburto maģiju! ✨✨✨

Atslēgas vārdi: jogas nodarbības, meditācijas video latviski, jogas nodarbības Rīgā, meditācija tiešsaistē, online joga, dzīvības elpa, elpošanas vingrinājumi, Prānajama, prānajamas nodarbības, jogas kursi, prānājama, pranajama tiešsaistē, meditācijas kursi, dzīvības elpa