mīli sevi

Mīli sevi un…

Read Time:1 Minute, 17 Second

Mīli sevi un…

Pazīstama formula? Kaut kur dzirdēta? Varbūt pat pārāk daudz dzirdēta! Tik viegla un saprotama, tomēr kaut kā tā līdz galam nestrādā, jo savādāk mēs dzīvotu pilnīgi citā pasaulē un būtu daudz laimīgāki ar sevi un dzīvi! Vai ne?

Kāpēc nestrādā? Jo tas ir sarežģīts vienādojums ar diviem nezināmajiem – mīlēt un sevi jeb es! Mēģināsim šos abus nezināmos aplūkot tuvāk.

Es.

mīli seviKas es esmu? Labs jautājums, kas prasa labu atbildi. Joga un meditācija ir tieši par to – kas es galu galā esmu? Vai šī smaidīgā/nīgrā seja – ķermenis, kas katru rītu raugās pretī no vannas istabas spoguļa? Vai varbūt prāts ar nebeidzamu domu straumi vai intelekts ar gudrību krāvumiem? Vai varbūt enerģijas, ego, sociālā loma, status, diagnoze….? Vai varbūt tomēr vēl kaut kas? Kas tad īsti? Meditācija var dot atbildi, – labu atbildi!

Mīlēt.

Tas arī ir viens viltīgs darbības vārds, ko katrs no mums izprot atšķirīgi. Vienam tas ir pieķeršanās un drošības jautājums; citam savienošanās un savstarpējās labsajūtas jautājums; vēl kādam – materiālās rūpes, bet citiem emocionālā atbildība. Šis ir vairāk iekšējās evolūcijas jautājums. Lai šo saprastu un definētu var iztikt arī bez jogas, pietiek ar apceri.

Un tad, kad šie abi nezināmie ar pašanalīzes, apceres, sevis apzinātības un meditācijas palīdzību ir noskaidroti, tad varam likt iekšā formulā un beidzot integrēt savā dzīvē.

Un tad, ļoti iespējams, arī pasaule būs savādāka! Jo, kā es izturos pret sevi, tā es izturos arī pret apkārtējiem un pasauli kopumā! Vai ne tā?

Atslēgas vārdi: mīlēt, mīli sevi, es, mīlestība, attiecības, sevis pieņemšana, meditācija, laimīgs, laime, evolūcija, apcere, apzinātību,

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?