jogas nodarbības mārupē

Klātienes meditācijas nodarbības Mārupē.

Read Time:2 Minute, 6 Second

Klātienes meditācijas nodarbības Mārupē. Ceturtdienās 9:00 un 19:00 Piņķu centrā.

Aicinām Tevi uz iknedēļas apzinātās jogas elpošanas un meditācijas nodarbībām klātienē, Piņķos, Rīgas ielā 2A. Telpa ir klusa un atmosfērīga, labi piemērota meditācijas izbaudīšanai.

Nodarbībās apgūsim un praktizēsim dažādas Prānajamas jeb elpošanas jogas un meditācijas prakses. Katra nodarbība būs veidota tā, lai tās noslēgumā vari piedzīvot iekšēju mieru un līdzsvaru! Praktizējam katru ceturtdienu, 19:00 vai 9:00 no rīta.

Vakara nodarbības 19:00 paredzētas jauniem un mazāk pieredzējušiem jogas praktizētājiem. Praktizēsim elpošanas jogu un vadītās meditācijas. Nodarbības noslēgumā piedzīvosim mieru, līdzsvaru un apmierinātību ar dzīvi.

Rīta nodarbības 9:00 domātas pieredzējušiem un nopietniem praktizētājiem. Praktizēsim intensīvas Prānajamas un citas spēcīgas Hatha joga prakses. Pēc nodarbības piedzīvosim spēku, možumu un iekšēju klusumu.

meditācija mārupēKam domātas nodarbības?

🕉️ Tiem, kas vēlas iepazīt un padziļināt izpratni par elpošanas jogu un meditāciju.
🕉️ Tiem, kas vēlas stiprināt apzinātības un koncentrēšanās spējas.
🕉️ Tiem, kas vēlas iemācīties mazināt stresu, nemieru un stiprināt mentālo veselību.
🕉️ Tiem, kas vēlas pabūt mierā un klusumā, un praktizēt kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Piedaloties nodarbībās, Tu iemācīsies:

🕉️ Kā pareizi praktizēt dažādas elpas jogas tehnikas un kā tās pielietot ikdienas dzīves situācijās stresa un noguruma mazināšanai?
🕉️ Kā atraisīt savu radošo un gaišo dabas pusi?
🕉️ Kā nonākt meditatīvā stāvoklī un piedzīvot iekšējo mieru un klusumu?!

Nodarbības vadīs Alekss Hercbergs – SoHam Meditācijas apgūšanas skolas izveidotājs, jogas un apzinātās elpošanas meditācijas pasniedzējs. Meditācijas pieredze ap 5000 stundu. Nodarbībās dalos ar savu pieredzi, zināšanām un izpratni.

Dalības maksa 10 Eur par nodarbību. Lūdzu aizpildi anketu, ja vēlies pievienoties grupai vai pieteikties uz izmēģinājuma nodarbību. Te pieteikšanās anketa: https://forms.gle/ARHuxyJMiV48Z5ZB6   vai raksti ziņu: WhatsApp: 29395163

!!! Vietu skaits ierobežots, tā kā telpa nav pārāk liela!!!

Ko saka mūsu  jogas un meditācijas nodarbību dalībnieki:

S.: Paldies! Tieši tas kas šodien bija vajadzīgs, pēc garas dienas. Ļoti izbaudīju.

K.: Paldies! Ļoti relaksējoša prakse, sirsnīgi pateicos!

I: Paldies par nodarbību. Laikam tāpēc, ka pirmo reizi, viss izdevās ļoti labi. 😀Pamanīju, ka dienas gaitā bija miers, tāds ka jebko darot vairs nav jāsteidzas, visu var darīt mierīgi un bez steigas. Ļoti patika nodarbība, cerams izdosies biežāk pievienoties.🙏🏻

!!!Neaizmirsti paņemt līdzi jogas paklāju un pledu, atbilstošu apģērbu, ieteicams izvairīties no sintētiskām un cieši pieguļošām drēbēm. Un atceries, elpošanas meditācijas varam praktizēt tikai ar tukšu vēderu, ieteicams vismaz 2 stundas pirms nodarbības neēst! Vieglas uzkodas un augļi ir pieļaujami. Neaizmirsti paņemt līdzi ūdeni un labu noskaņojumu !!! 🙂

Nāc, izmēģini un piedzīvo elpas meditācijas spēku un maģiju! ✨✨✨

meditācijas nodarbības, klātienes meditācijas, joga mārupē, meditācija piņķos, joga babītē, elpošanas joga, elpošanas prakses, prānajama, joga piņķos, elpošanas nodarbības

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?