Meditācija Piņķos

Meditācijas kursi un nodarbības.

Read Time:1 Minute, 15 Second

Elpas meditācijas  nodarbības iekšējam mieram un veselībai. Aicina SoHam meditācijas un sevis izzināšanas skola!

prānajams meditācijas klātienē
Tuvojas septembris – mācību laiks. Bet pat ja skola jau sen kā pabeigta, apgūt meditāciju nekad nav par vēlu! Ja esi nolēmis vairāk laika veltīt sev un savai iekšējai pasaulei, tad aicinām uz elpošanas meditācijas nodarbībām!
Meditācija ir laiks sev, kad varam apstāties no skrējiena, pienākumiem un uz mirkli ieklausīties un saprast sevi, piedzīvot īstu iekšēju mieru!
 
Aicinām izmēģināt elpas meditācijas nodarbības Zoom vidē! Praktizējam elpošanas jogu un meditācijas prakses, kas sniedz tūlītēju efektu – dziļu mieru un iekšējas harmoniju, apmierinātību ar sevi un dzīvi Tas ir elpas jogas spēks!

 

Visas prakses ir gadu laikā pārbaudītas un pielāgotas dažādu līmeņu praktizētāju spējām, tās ir viegli saprotamas. Ja Tev ir interese, vairāk info te: WhatsApp: 29395163 vai uz epastu: EPASTS
 
📿 Nomeditation classes in Rigadarbības notiek Zoom otrdienu rītos 8:00 Ja otrdienas rīti nav pieejami, tad ir iespēja pieteikties uz nodarbības ierakstu un praktizēt sev vēlamā laikā un vietā. Nodarbības ilgums 1 stunda. Dalības maksa – 10 eur.
 
📿 Klātienes nodarbību cienītājiem piedāvājam grupas nodarbības ceturtdienas rītos 9:00 nelielā mājas studijā Piņķos. Klātienes nodarbības ilgums 1,5 stundas – 15 eur.

Nodarbības vada Alekss Hercbergs viens no zināmākajiem elpas meditācijas pasniedzējiem un SoHam meditācijas skolas izveidotājs.

Kas var būt vēl svarīgāks par laiku SEV?! 🪬🪬🪬

 

Individuālās Jogas, Prānajamas un Meditācijas nodarbības.

meditācija, nomierināties, jogas nodarbības, pranajama, prānajama, krija joga, meditācijas apgūšana, elpošanas meditācija, meditācija iesācējiem, meditacija, mācīties meditēt, marupes joga, meditācijas kursi, kundalini, meditācija online, meditācija veselībai,
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?