meditācijas kursi

Meditācijas kursi un nodarbības.

Read Time:1 Minute, 13 Second

Meditācijas  nodarbības iekšējam mieram un veselībai. Aicina SoHam meditācijas un sevis izzināšanas skola!

prānajams meditācijas klātienē
Jauns gads, jaunas iespējas! Ja esi nolēmis Jaunajā gadā vairāk laika veltīt SEV, tad aicinām uz elpošanas meditācijas nodarbībām!
Meditācija ir laiks sev, kad varam apstāties no skrējiena, pienākumiem un uz mirkli ieklausīties un saprast sevi, piedzīvot īstu un dziedējošu iekšēju mieru!
 
Visu janvāra mēnesi Tev ir iespēja pievienoties mums uz izmēģinājuma nodarbībām! Praktizējam elpošanas jogu un meditācijas prakses, kas sniedz tūlītēju efektu – miera un iekšējas harmonijas formā. Dzīve vairs neliksies tik saspringta un nopietna, bet daudz gaišāka un vieglāka! Tas ir elpas jogas spēks!
Visas prakses ir gadu laikā pārbaudītas un pielāgotas dažādu līmeņu praktizētāju spējām, tās ir viegli saprotamas. Ja Tev ir interese, vairāk info te: WhatsApp: 29395163 vai aizpildi anketu un saņem pieslēguma saiti: ANKETA
 
📿 Nodarbības notiek Zoom otrdienu rītos 8:00, iesācēju grupa trešdienās 8:00. Vari pieteikties uz nodarbības ierakstu un praktizēt sev vēlamā laikā un vietā. Nodarbības ilgums 1 stunda. Dalības maksa – 10 eur. meditācijas kursi
 
📿 Klātienes nodarbību cienītājiem piedāvājam grupas nodarbības ceturtdienas rītos 9:00 nelielā mājas studijā Piņķos. Klātienes nodarbības ilgums 1,5 stundas – 15 eur.
Nodarbības vada Alekss Hercbergs viens no zināmākajiem elpošanas jogas pasniedzējiem un SoHam meditācijas skolas izveidotājs.

Kas var būt vēl svarīgāks par laiku SEV?! 🪬🪬🪬

Individuālās Jogas, Prānajamas un Meditācijas nodarbības

meditācija, nomierināties, jogas nodarbības, pranajama, prānajama, krija joga, meditācijas apgūšana, elpošanas meditācija, meditācija iesācējiem, meditacija, mācīties meditēt, marupes joga, meditācijas kursi, kundalini, meditācija online, meditācija veselībai,
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?