vēlmju piepildīšana

Kāpēc mana Sankalpa jeb īpašā vēlme nepiepildās?

Read Time:2 Minute, 26 Second

Kāpēc mana Sankalpa jeb īpašā vēlme nepiepildās?

Šāds jautājums noteikti ir paviesojies daudzu mūsu Nidras nodarbību un arī citu jogas praktizētāju galvās. Kāpēc mana īpašā vēlēšanās, vēlme ar sirdi un ticību izvēlēta tomēr aizvien vēl nepiepildās? Hmmm? Vai Sankalpas tehnika būs kāda viltība, apmāns, izdomājums, fikcija?

vēlmju piepildīšanaMēģināsim apskatīt šo sāpi nedaudz tuvāk. Sankalpa ir jogas Nidras tehnika, kas pēc paša šīs prakses autora Svami Satjananda vārdiem vienmēr piepildās. Daudz kas var pievilt un nenotikt pēc mūsu prāta, bet ar sirdi un dvēseli atkārtota un skaidri definēta vēlme vienmēr piepildās! Tas ir likums, dabas likums (vienlaicīgi daudzu jogas praktizētāju realitāte!). Piezīmēšu, ka apskaidroti jogi nemēdz mānīties. Nekad! Tad kur ir problēma?

Pirmā lieta, ko uzsvēršu, ir pati vēlmes definēšana. Vai mēs pietiekami labi sevi pazīstam, lai spētu saprast savu patieso vēlmi? Un vai aiz tās gadījumā neslēpjas kādu citu, piemēram, vecāku, radinieku vēlme, vai mūsu draugu vai visas sabiedrības izpratne par to, kas ir vērtīgs, un kas ne? Vai aiz mūsu vēlmes neslēpjas kāda laicīga iegriba, pārejoša personīga ambīcija, kuru īstenošana būs tikai laika izšķērdēšana? Patiesībā uzdrīkstēties definēt kaut ko, kas tiešam ir svarīgs SEV, ne citiem un pat ne savam ego, bet tieši SEV, tas nav nemaz tik viegli! Tam būs jāvelta pietiekams daudzums “quality time”.

Dabas likumi

Tālāk, kad mēs tomēr saprotam un definējam savu Sankalpu un regulāri atkārtojam to, mēs kaut ko, kaut kam lūdzam, pareizi? Kam? Dzīvei, augstākiem spēkiem, dabai, dievam? Pieņemsim, ka mēs lūdzam dabai, jo dabas kārtība būtībā nosaka visus uz zemes notiekošos procesus, tai skatā tos, kas notiek mūsos un ap mums. Dabā valda zināmi likumi, kārtība, noteikumi. Un viens no vispamanāmākajiem likumiem ir likums, kuru mums iemāca ieelpa un izelpa. Simboliski tas ir “+” un “-“ likums, jeb pretstatu likums. Ar ieelpu  es kaut ko no šīs pasaules paņemu, bet ar izelpu, atdodu atpakaļ. Ļoti vienkāršs likums, banalizējot to, mums sanāk  – tu aizņemies no kaimiņa pļāvēju, lai nopļautu savu perfekto mauriņu, un tad to atdod, klāt pievienojot šokolādes tāfeli vai vīna pudeli. Tas viss mums ir pats par sevi saprotams!

Tagad, ja tu vēlies lai daba tev ko sniedz, vienalga vai tā ir materiālā, emocionālā, profesionālā, veselības vai jutekliskā labklājība, pirms daba šo vēlmi piepildīs, tā no sākuma pārbaudīs, vai esi šo likumu sapratis, vai esi gatavs to ievērot!

Patērētāju sabiedrība.

SankalpaSaprotu, ka mūsdienu patērētāju sabiedrībā šī ideja galīgi neiederas, jo patērēt nozīmē ņemt, ņemt, ņemt…, bet, ja mēs gribam savu Sankalpu piepildīt, mums jādemonstrē zināms viedums un dabas likumu izpratne. Mums gluži vienkārši jāprot dot, pie kam bez aprēķina, bez ekspektācijām un frustrācijas, ar sirdi. Un tas nav galīgi viegli! To saprast un apgūt – prasa daudz laika, tāda kā sava veida mūžizglītība.

Un tālāk jautājums ir tikai viens, vai tu esi gatavs ne tikai ņemt, bet arī dot? Tā ir arī vienīgā aizķeršanās ar tavu Sankalpas piepildījumu.

Sankalpa – tava īpašā vēlme, kas vienmēr piepildās!

Atslēgas vārdi: sankalpa, vēlme, vēlmju piepildījums, vēlmes piepildās, kā piepildīt vēlmi, koučings, joga nidra, daba, dievs, spēja dot, vēlēšanās

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?