Kā piepildīt vēlmes?

Jogas gudrības. # Vēlmes piepildās!

Read Time:2 Minute, 16 Second

Vēlmes piepildās!

Vai ir iespējams piepildīt jebkuru vēlēšanos? Nē, nav iespējams, vismaz pagaidām! Bet vai ir iespējams piepildīt vēlmi, kas tev tiešām ir ļoti, ļoti svarīga? Jā, šādu vēlmi ir iespējams piepildīt, un tā noteikti arī piepildīsies!
Jogā šo labi pārdomāto un precīzi definēto vēlmi apzīmē ar vārdu Sankalpa. Tā ir apņemšanās, ka jūs šo vēlmi padarīsiet dzīvu, iedzīvināsiet!

Kā to izdarīt?

Pats svarīgākais etaps ir saprast un precīzi definēt, ko tad jūs īsti vēlaties piedzīvot, piepildīt? Kas tas konkrēti ir? Tas var prasīt zināmu laiku, lai saprastu, un tad to ietērptu īsā un precīzā domu formā.

Kā piepildīt vēlmes?Tad ar ticību un emocijām, sirdi un dvēseli to iestādīt auglīgā augsnē! Nē, ne piemājas dārzā vai uzrakstot uz lapiņas, un tad sadedzinot maģiskās sveces liesmā, vai lūdzot to mājas akvārijā dzīvojošajai zelta zivtiņai. Šo vēlmi mēs iesējam savā zemapziņā, un parasti to mēs darām meditācijas sesijas noslēgumā, brīdī, kad esam pavisam tuvu savai būtībai. Tas ir tas pats labākais mirklis. Ir pat speciāla jogas tehnika – joga Nidra, jeb miega meditācija, kas tieši būvēta, lai šo vēlmi veiksmīgi iestādītu!

Bet arī tad, ja tu nepraktizē meditāciju, tev ir iespēja šo tehniku izmantot! Tādā gadījumā labākais brīdis būs uzreiz pirms iemigšanas un uzreiz pēc pamošanās. Arī emocionāli intensīvos mirkļos – prieka un laimes brīžos vai asaru sesijas laikā.
Kā teica kāds apskaidrots jogs – daudz kas šajā dzīvē var nepiepildīties, nenotikt vai pat pievilt, tomēr ar ticību regulāri atkārtota Sankalpa noteikti piepildīsies. Tas ir tikai laika, pacietības un nedaudz arī ticības jautājums!

Pārvari negatīvo

Ja līdz galam netici šai tehnikai, tad padomā ar ko sākās tās “lielās” lietas un procesi, kas tavā dzīvē ir paši būtiskākie? Vairums šo gadījumu sākās ar domu, ar ideju, ar vēlmi! Un, ja tava vēlme būs tā nodefinēta, ka labumu no tās realizēšanās gūsi ne tikai tu, bet arī citi cilvēki, tad šāda vēlme noteikti piepildīsies, un ļoti iespējams – diezgan ātri!

Bet normāli tas var prasīt mēnešus vai pat gadus, tomēr vienā vai otrā formā šī vēlme, iespējams, ar zināmām izmaiņām un vēl iespējamāk, kā liels pārsteigums, tā noteikti uzplauks un nesīs augļus! Par to nevajadzētu būt nekādu šaubu!

Kā tas darbojās?

Bezmiegs, nevar aizmigtTas ir tava prāta, emociju, apziņas, zemapziņas un dzīvības enerģiju kopražojums! Tukšā, skaidrā, klusā, apzinātā, koncentrētā un meditatīvā prāta iesēta doma uzplaukst. Tas ir jogas un domas likums!

Kā saka cits apskaidrots jogs – “ja tu spēj padarīt savu prātu organizētu un koncentrētu, tad ķermenis, emocijas un dzīvības enerģijas (prāna) darbojās prāta uzstādītajā virzienā! Atliek tikai vēlēties! Nav tādas lieta kā iespējams vai neiespējams, ir vainu es vēlos vai nevēlos!” Punkts, vai arī daudzpunkts…

P.S. Vairāk par Sankalpas tehniku un vēlmju definēšanas padomiem lasi te:
https://www.facebook.com/miersunharmonija/posts/181667076867689

 

Atslēgas vārdi: vēlmes, kā piepildīt vēlmi? Sankalpa, meditācija, joga nidra, gribas spēks,

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?