nauda, kā pelnīt

Jogas gudrības # Neatgrūd naudu!

Read Time:2 Minute, 46 Second

Neatgrūd enerģiju un naudu!

Šis raksts nebūs no sērijas, kā piesaistīt naudu, kā iemācīties labi pelnīt, kā kļūt turīgam. Šis drīzāk būs par to, kā neatgrūst naudu un tās plūsmu, jo savā ziņā arī nauda ir enerģija!

nauda, kā pelnīt

Mēs esam viena staigājoša enerģijas forma, par to vari droši pārliecinātie pats, regulāri praktizējot elpošanas un citas jogas tehnikas. Kas ir tās violetās, gaišās, zilgani zaļās un dzeltenīgi sarkanās gaismas, ko neskaidri redzi aizvērto acu priekšā pēc jogas un meditācijas nodarbībām? Tās ir prānas jeb enerģijas, kuras izsviež aktivizētie prāniskie centri, jeb vienkāršā valodā runājot čakras. Prānas nav nekāds mistisks vai ezotērisks iedomāts termins, tā ir realitāte enerģijas veidolā. Un kā jau enerģijai pienākas, tā izpaužas krāsu, gaismu, toņu, formu un pat skaņas veidolā. To mums mācīja pamatskolā fizikas priekšmetā.

Pēc spēcīgākas Prānajamas prakses tu šīs enerģijas izpausmes vari redzēt aizvērto acu priekšā, vai sajust ķermenī vibrācijas, kustības, pulsa, siltuma/aukstuma vai tamlīdzīgu sajūtu veidā. Tātad, Tu esi enerģija – tu kusties, radi skaņu, izstaro vibrāciju…

Enerģija ir visapkārt

Tagad, arī viss pārējais, ar ko mēs saskaramies ikdienā ir sava veida enerģijas formas. Tai skaitā arī nauda. Nauda nav tikai banknotes, monētas un cipariņi bankas kontā, bet arī savā pamatā enerģija. Un to vai naudas vienmēr ir pietiekami, vai tās regulāri ir par maz, to noteiks tas, kā tu pārvaldi savu un naudas enerģiju, varētu pat teikt, vai tu vari šīs enerģijas sinhronizēt vai vismaz neatgrūst! 

Tagad, skaties, ja tu esi viens no tiem cilvēkiem, kas vienmēr ir pret, vienalga vai pret valdību, vakcināciju, atšķirīgajiem, minoritātēm un tamlīdzīgi, tad tava enerģija ir negatīva, tā ir atgrūšanās enerģija, ko tu šādi kultivē. Jā, negatīvs ir ar mīnus zīmi, tātad atgrūšana, ne piesaistīšana.

Kā piepildīt vēlmes?PROTAMS, MUMS VAR BŪT SAVS VIEDOKLIS, LIETAS, KAS NEPATĪK UTT., TOMĒR, JA TU PAMANI, KA REGULĀRI ESI NEGATĪVS PRET DAŽĀDĀM LIETAM, IZPAUSMĒM UN CILVĒKIEM, TAD TU SEVĪ KULTIVĒ ATGRŪŠANĀS ENERĢIJU. Tālāk, šī atgrūšanās enerģija, izpaužas arī pārējās dzīves situācijās, tai skaitā attiecībās, profesionālajā darbībā, sadzīvē un, protams, arī attiecībās ar materiālo pasauli un naudu. Gluži vienkārši tu naudas enerģiju atgrūd, tāpat kā visu pārējo.

Bieži negācija izpaužas, kad neesi sevi pilnvērtīgi nodarbinājis vai atradis atbilstošu vietu vai nodarbošanos savas enerģijas lietderīgai izlietošanai. Citiem vārdiem sakot, kad dari darbu, kas tev nepatīk.

Cilvēki, kas nopietni strādā, ir savā vietā, ir sociāli aktīvi, viņiem gluži vienkārši neatliek ne laiks, ne enerģija negācijām. Viņi parasti arī nesūdzas ne par dzīvi, ne naudas trūkumu! Viņiem naudas netrūkst, tā atnāk pa visdažādākajiem kanāliem. Pie kam viņi ir sapratuši, ka nauda nav tikai jākrāj un jāskopojas, bet šai enerģijai ir jāļauj plūst. Proti, naudu jāmāk saņemt un tad laist tālāk!

Pievilkt, ne atgrūst

Bieži cilvēki, kas ir pret, kas ir negatīvi, viņiem ir raksturīgs zems kopējais enerģijas līmenis. Joga un meditācija ir līdzeklis, un tu pats pamanīsi, ka no negatīvi lādētas persona pamazām kļūsi par ne tik negatīvu un vēlāk arī par pozitīvi lādētu “elementu”. Tāds ir katra jogas praktizētāja stāsts, tai skaitā arī mans. Un tas ir tikai un vienīgi tāpēc, ka tevī pieaug iekšējais enerģijas līmenis, tu vairs neesi negatīvs indivīds ar zemām darba un mentālajām spējām, kuru pamatā ir nepietiekamā enerģija vai neprasme to izlietot lietderīgi. Tu sāksi pievilkt, nevis atgrūst – pozitīvo, gaišo, būtisko, un… arī naudu!

Meditācijas kursi un nodarbības.

nauda, kā pelnīt, kā piesaistīt naudu, maz naudas, kā pārvaldīt naudu, negativitāte, prāna, meditēšana

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?