karstā joga, jogas prakses pret karstumu

Jogas triki pret pārmērīgu karstumu

Read Time:1 Minute, 39 Second

Karsti, ja? Par laimi ir dažas Prānajamas, kuras varam likt lietā. Starp citu Indijā Prānajamu praktizēšana tiek pielāgota gadalaikiem. Vasarā dzesējošās prakses, ziemā sildošās. Nu un par vienu šādu dzesējošo vai vēsinošo praksi tagad parunāsim. vēsinoša dzesējošā elpošana

Līdz šim mūsu tiešsaistes nodarbībās nesanāca jūs iepazīstināt ar šo praksi galvenokārt tādēļ, ka nebija nepieciešamība pēc vēsināšanas, tieši otrādi, bieži vien praktikantiem palika auksti, sala rokas un kājas! Otra lieta, ka šīs ir tomēr specifiskas prakses, kādam var likties nedaudz savādas. Piebildīšu, ka šīs nebūs pašas jocīgākās Prānajama, ir vēl extrēmākas, un gan jau arī tam pienāks laiks.

Tātad, ko darīt, kad karstums kļūst neizturams? Viena elpošanas tehnika, ko varam likt lietā ir Sheetkari Pranayama. Sheet no sanskrita tulkojams kā “vēss”. Tehnika ir samērā vienkāršā.

karstā joga, jogas prakses pret karstumu1. Viegli sakod zobus.
2. Nedaudz paver lūpas, lai abas zonu rindas ir redzamas.
3. Un elpo lēnām iekšā ar muti caur zobiem! Jā, elpošana notiek caur muti!
4. Ieelpas noslēgumā aizver muti un uzreiz arī izelpo caur degunu. Nekādā gadījumā neveic elpas aizturi, jo tieši prānas aizturēšana veicina siltuma rašanos ķermenī.
5. Turpini šādā veida pāris minūtes.

Tu sajutīsi patīkamu vēsumu mutē, pēcāk arī garšu. Fokusē savu uzmanību uz šo dzesējošo sajūtu mutē un elpošanas skaņu.

Ir vēl viena līdzīga Prānajama, gadījumā, ja iztrūkst kāds zobs , jo tad prakse ir neefektīva. Izveido lūpas O burta formā, kā putna knābi un elpo iekšā caur muti. Mēli vari sarullēt tūtiņā. Arī šai Pranajamai ir dzesējoša iedarbība un to var sajust no sākuma mutē, tad plaušās un vēlāk arī vēdera apvidū. Pie kam atdzesēts tiek ne tikai ķermenis, bet arī prāts!

Individualās jogas nodarbībasVēl jāpiezīmē, ka šīs Pranajamas ir arī nomierinošās tehnikas, atslābina nervu un muskuļu sistēmu, palīdz pirms iemigšanas un pat var tik izmantota badošanās laikā, kā ēdienreizes aizstājējs!

Tiešām laba un iedarbīga Prānajama, saku to nopietni! Izmēģini, tagad vasarā ir īstais laiks!

Šeit ir video instrukcija.

 

Atslēgas vārdi: karstums, jogas prakses pret karstumu, vēsinošā elpošana, dzesējošās elpošanas tehnikas, prānajama, Sheetkari pranayama, atdzesē prātu, veselība, joga veselībai, vēsinoša dzesējošā elpošana

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?