Sumināti!

Sveicinu Dievišķo Tevī! So Ham. Dziļa ieelpa un dziļa izelpa! Tas arī viss, kas te īsumā būtu sakāms!

… bet priecājos, ka iegriezies ciemos! Iepazīsimies – esmu Alekss – jogs un jogas prakšu pasniedzējs.

Šajā blogā pārsvarā rakstu par Jogu un Tantru, to tehnikām un praksēm. Lapā lasāmo tekstu pamatā ir uzkrātās zināšanas, studējot senos jogas tekstus un savu skolotāju mācības, kā arī personīgā pieredze.

Vai joga un tās kulminācija – meditācija, var mūs padarīt laimīgus? Var! Vai vismaz parādīt mums pareizo virzienu. Un virziens ir uz iekšu – sevī, uz savu būtību, dvēseli! Tur ārpusē laime nedzīvo. Jā, sīkas baudiņas un īslaicīgas laimītes tur var sastapt, bet ne Laimi, kā nemainīgu apziņas stāvokli.

Tāpēc meditācija ir ļoti skaists un vērtīgs process sevis izzināšanai. Mēs esam maza Visuma mikroskopiska kopija, un, ja Visumu ir radījis kāds augstāks spēks par mums, tad tas tur noteikti arī mīt, vai ne? Ja tas mīt makrokosmosā, tad tas mīt arī mūsos, ja jau mēs esam maza Visuma mikrokopija! Vai ne? Šis dievišķais vai tīrās apziņas krikums ir arī Tevī! To tikai jāmāk ieraudzīt un atklāt! Tāds tad būtu mans novēlējums Tev un vienlaicīgi arī SoHam – Prānajamas & Meditācijas apgūšanas skolas misija.

Dziļā mierā un priekā, Alekss

SoHam

ॐॐॐ

Joga un es. Iepazīsimies!