Sumināti!

Esi sumināts! So Ham. Dziļa ieelpa un dziļa izelpa! Tas arī viss, kas te īsumā būtu sakāms!

Priecājos, ka iegriezies ciemos, patiešām! Iepazīsimies – esmu Alekss un šajā blogā pārsvarā rakstu par Jogu un Tantru, to tehnikām un praksēm. Lapā lasāmo tekstu pamatā ir uzkrātās zināšanas, studējot senos jogas tekstus un savu skolotāju mācības, arī personīgā pieredze.

Vai meditācija un joga var mūs padarīt laimīgus? Var! Vai vismaz parādīt mums pareizo virzienu. Un virziens ir uz iekšu, sevī, uz savu būtību, dvēseli! Tur ārpusē laime nedzīvo. Jā, sīkas baudiņas un īslaicīgas laimītes tur var sastapt, bet ne Laimi, kā nemainīgu apziņas stāvokli.

Tāpēc Joga un meditācija ir ļoti skaists un vērtīgs process sevis izzināšanai. Mēs esam maza Visuma mikroskopiska kopija un, ja Visumu ir radījis kāds nedaudz augstāks spēks par mums, tad tas tur noteikti arī mīt, vai ne? Ja tas mīt makrokosmosā, tad tas mīt arī mūsos! Ja jau mēs esam maza Visuma mikrokopija?! Šis dievišķais vai tīrās apziņas krikums ir arī Tevī! To tikai jāmāk ieraudzīt un atklāt! Tāds tad arī būtu mans novēlējums Tev un vienlaicīgi arī SoHam – Prānajamas & Meditācijas studijas misija.

Dziļā cieņā, Alekss

SoHam