SO HAM saulgriežu novēlējums

Novēlējums saulgriežos!

Read Time:2 Minute, 9 Second

Novēlējums saulgriežos!

Dārgie jogas draugi! Ir pienākuši saulgrieži un tuvojas arī jaunais gads, laiks, kad pārdomāt šogad notikušo. Jā, 2020. gads paliks atmiņā, kā pārmaiņu gads, pie kam, šīs pārmaiņas atnāca no vissnegaidītākās puses, no neredzamas vīrusa baktērijas, kura ir uzveikusi mūs visus, visu pasauli sagriezusi kājām gaisā. Mēs esam ārā no komforta zonas, un tas rada pamatīgu stresu…Bet neskatoties uz šo visu, dzīve nav apstājusies (kaut gan tuvu tam ir ar visiem lokdauniem), tā turpinās.
Izmantojot iespēju, vēlos pateikties visiem sekotājiem un tiem, kas piedalījās mūsu online meditācijas sesijās. Paldies! Paldies, ka uzdrīkstējāties, uzticējāties un ceru, esat guvuši arī sev ko vērtīgu!

SO HAM saulgriežu novēlējums

Paldies par iedziļināšanos lapas saturā. Mans mērķis ir, likt jums saprast, ka joga nav nekāda fitness disciplīna, modes vai stila lieta, fantāzijas un iztēles attīstības pulciņš vai ezotēristu kopa. Joga ir transformācijas ceļš, ko iet ir nepieciešama zināma drosme. Bet atcerieties, ilgas pēc kaut kā vairāk, plašāk un dziļāk ir jau katrā no mums iebūvēta, un tas ir tikai laika jautājums, kad sev to atzīsim!
Un tāpēc novēlējums jaunajā būtu – cienīt un mīlēt sevi! Jā, novēlējums var izklausīties diezgan banāls un zaudējis jebkādu enerģētisko vērtību, tomēr tieši to arī novēlu! Lai cienītu sevi jābūt iemeslam! Un kāpēc gan lai viens no daudzajiem iemesliem nebūtu pašdisciplīna? Joga ir disciplīnas skola, tāpēc novēlu jums jaunajā gadā sākt ar ko jaunu, vēl vairāk, negaidīt 1. janvāri, bet sākt jau tagad, sākt ar jogas praktizēšanu, regulāru!
Joga atvērs tevi iekšēji, un tu sapratīsi, kas ir tie iemesli, kāpēc būtu vērts sevi mīlēt un cienīt. Varbūt cieņa pret sevi Pranajama un veselibaradīsies, ja dosi sev lielāku brīvību, ja atmodināsi radošumu, bet varbūt rūpējoties par tuvajiem, vai vienkārši mazāk cepjoties un ļaujoties negācijai.
Jā, šis ir laiks, kad mēs varam labi redzēt kurš cilvēks ir pieaudzis, patstāvīgs un spējīgs uzņemties atbildību par sevi, bet kurš ir palicis vai varbūt vienmēr ir bijis kā nevarīgs bērns. Visi šie lielie protestētāji, piketētāji un pasaules glābēji ir vienkārši bērni, kas nokrituši uz grīdas un vārtās, jo vecāki nav nopirkuši konfektes! Jā, mums visiem K-19 ir radījis sarežģījumus; vienam zaudēts darbs, vienam samazināta alga, zaudēts bizness; citam, kredīts, iepirkšanās izklaides ierobežošana, skaistumkopšanas salonu nepieejamība 🤓, vēl kādam piegriezies laulātais pēc pārāk intensīvas kopā sēdēšanas 4 sienās. 😎 Problēmas viss dažādākās. Tāpēc nav jāmeklē vainīgais ne sevī, ne citos, kovidā, Kariņā vai vēl kur citur. Kaut kādā ziņā tā ir arī mūsu pašu atbildība, cilvēces karma, ja gribat, un katra paša uzdevums ir šo situāciju atrisināt. Un te pašcieņa un sevis mīlēšana var ļoti noderēt. Tāpēc to arī novēlu!
Siltus saulgriežus un veselīgu jauno gadu!
Alekss
So Ham
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?