MEDITĀCIJAS APGŪŠANA

Individuālās Jogas, Prānajamas un Meditācijas nodarbības.

Read Time:1 Minute, 46 Second

Individuālās jogas, Prānajamas un meditācijas nodarbības klātienē.

SoHam Prānajamas un meditācijas studija piedāvā Tev apgūt elpas jogas, Meditācijas vai Krija un Kundalinī jogas prakses. Nodarbības notiek tiešsaistē Zoom režīmā vai klātienē mājas studijā Mārupē! jogas nodarbības tiešsaistē

MEDITĀCIJAS APGŪŠANANodarbībās apgūsim dažādas apzinātās elpošanas tehnikas, iemācīšu kā sagatavoties meditācijai un kā nokļūt meditatīvā stāvoklī. Visu iemācīto varēsi integrēt ikdienas dzīvē – stresa mazināšanai, emociju sakārtošanai un enerģijas vairošanai. Regulāra jogas praktizēšana stiprina veselību, nomierina ķermeni un sakārto prātu. Tas palīdz labāk saprast sevi un apkārtējos, dzīvot mierīgāk un harmoniskāk!

Kādas ir priekšrocības no individuālajām nodarbībām?

 • Individuāla pieeja. Prakses būs pielāgotas un atbilstošas tieši tavām spējām un vajadzībām.
 • Laiks. Vienosimies par nodarbību dienu, laiku un garumu.
 • Telpa. Piedāvāju nelielu mājas studiju, kas labi piemērota individuālajām nodarbībām.
 • Efekts. Prakšu iedarbību sajutīsi uzreiz pēc pirmās reizes! Pakāpeniski efekts atbalsosies ikdienas dzīvē, kā mierīgāks un skaidrāks prāta stāvoklis, apzinātāka un uzmanīgāka rīcība, un līdzsvarotāka reakcijas uz ārpasaules izaicinājumiem!

Kādas prakses piedāvāju apgūt:

 • rūdīšanās skola, jogas prakses siltumamPrānajamas jeb apzinātās elpas meditācijas.
 • Jogāsanas jeb klasiskās Hatha jogas pozas.
 • Krija jogas tehnikas un sagatavošanās prakses darbam ar Kundalinī enerģiju.
 • Sagatavošanās prakses jogas Āsanām – darbs ar locītavām, kājām, rokām. Visas prakses notiek sēdus un ir domātas cilvēkiem bez iepriekšējas jogas pieredzes, kā arī gados vecākiem interesentiem.
 • Speciālas jogas prakses “iekšējās uguns” un enerģijas stiprināšanai – perfektai veselībai, imunitātei un spēcīgākai gremošanas sistēmas darbībai.
 • Speciālas Hatha jogas prakses vīriem sevis norūdīšanai un “vīrieša veselības” stiprināšanai. Vairāk lasi te: LAIKS VĪRIEM.
 • Speciālas jogas nodarbības nemiera, trauksmes un bezmiega mazināšanai.

 

Nodarbības pasniedz Alekss Hercbergs – SoHam meditācijas skolas izveidotājs un meditācijas & elpas jogas pasniedzējs ar daudzu gadu pieredzi. Ir arī Hatha jogas sertifikāts, kas izsniegts prestižajā Bihāras jogas skolā, Indijā. Nodarbībās dalos ar zināšanām, padomiem un pieredzi.

Jautā vai piesakies uz izmēģinājuma nodarbību Zoomā. Maksa par pilnu nodarbību Zoomā ir 15 Eur, klātienē – 25 Eur. Tu vari piedalīties sesijā kopā ar dzīvesbiedru, draugu vai draudzeni. Pieteikšanās pa tālruni: 29395163 vai epastā: Spiet te

Dzīvo harmonijā ar sevi, esi harmonijā ar dzīvi! ✨✨✨

Sumināti!

🙏  jogas nodarbības tiešsaistē, meditācijas apgūšana, individuālā jogas pamācība, meditācijas kursi, meditācija iesācējiem, meditēt, meditācijas kursi, seksuālie traucējumi, seksuālā vselībA, NORŪDĪŠANĀS, rūdišanās skola, apzinātības prakses,

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?