Individualās jogas nodarbības

Individuālās Jogas, Prānajamas un Meditācijas nodarbības

Read Time:1 Minute, 12 Second

Individuālās Jogas, Prānajamas un Meditācijas nodarbības.

Tagad Tev ir iespēja apgūt jogu, apzināto jogas elpošanu un meditāciju. Nodarbības notiek individuāli pagaidām aizvien vēl tiešsaistē! jogas nodarbības tiešsaistē

Ko Tev  dos regulāra Prānajamas un meditācijas praktizēšana?

Individuālās nodarbībās Tev iemācīšu vairākas apzinātās elpošanas tehnikas, sagatavošanos meditācijai un dažas meditatīvas prakses. Visu iemācīto varēsi integrēt savā ikdienas dzīvē, un tas tev neaizņems vairāk kā 20-30 minūtes dienā. Mēneša laikā jutīsi kā stiprinās tava veselība, līdzsvarojas emocijas un prāts, uzlabojas atmiņa un parādās viegluma sajita. Jutīsi arī enerģijas un darboties gribas pieaugumu.

Visas prakses ir izstrādātas prestižajā Bihāras jogas skolā un balstītas senajās jogas gudrībās. Apmācību vadīšu es, Prānajamas un Meditācijas studijas SoHam izveidotājs Alekss Hercbergs, jogas praktizētājs ar 15 gadu stāžu.

Jaunums! Tagad Tev ir iespēja apgūt arī sekojošas jogas prakses:

  • Praktizēt jogu Nidru jebkurā sev vēlamā laikā un vietā, saņemot speciālu Nidras audioierakstu latviski.
  • Jogas Mudru meditācija veselības stiprināšanai un sevis ārstēšanai ar roku Mudrām.
  • Redzes jogas sērija. Jogas prakses redzes uzlabošanai un redzes stiprināšanai. Nodarbībā ietverti Prānajamas elementi un speciāla meditācija. Tādējādi darbs notiek ar visām 3 acīm, arī iekšējo! 😇 👀👁️
  • Ievads un sagatavošanās prakses Kundalini un Krija jogā. Darbs ar čakrām, enerģijas kanāliem, vizualizāciju. TIKAI PIEREDZĒJUŠIEM JOGAS PRAKTIZĒTĀJIEM!

Jautā un piesakies uz iepazīšanās & izmēģinājuma nodarbību Zommā. Maksa par individuālo nodarbību 18 Eur. Tu vari piedalīties nodarbībā kopā ar   dzīvesbiedru, draugu/draudzeni vai bērniem.

Piesakies pa tālruni: 29395163 vai epastā: joga@soham.lv

Lai Miers un Harmonija!

🙏  jogas nodarbības tiešsaistē

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?