MEDITĀCIJAS APGŪŠANA

Individuālās Jogas, Prānajamas un Meditācijas nodarbības

Read Time:1 Minute, 26 Second

Individuālās Prānajamas un Meditācijas nodarbības.

Tagad Tev ir iespēja apgūt Prānājāmas jeb apzinātās jogas elpošanas un meditācijas prakses. Nodarbības notiek individuāli, tiešsaistē @ Zoom vai klātienē – Mārupē! jogas nodarbības tiešsaistē

Ko Tev  dos regulāra Prānajamas un meditācijas praktizēšana?

MEDITĀCIJAS APGŪŠANAIndividuālās nodarbībās Tev iemācīšu vairākas apzinātās elpošanas tehnikas, sagatavošanos meditācijai un dažas meditatīvas prakses. Visu iemācīto varēsi integrēt ikdienas dzīvē, izmantot stresa mazināšanai, emociju sakārtošanai un enerģijas vairošanai. Regulāra jogas praktizēšana stiprinās tavu veselību, līdzsvaros emocijas un prātu, Tu jutīsi viegluma, enerģijas un darbotiesgribas pieaugumu.

Visas prakses ir izstrādātas prestižajā Bihāras jogas skolā un balstītas senajās jogas gudrībās. Apmācību vadīšu es, Prānajamas un Meditācijas studijas SoHam izveidotājs Alekss SoHam – jogas pasniedzējs ar 15 + gadu stāžu.

Jaunums! Tagad Tev ir iespēja apgūt arī sekojošas jogas prakses:

  • Jogasanas jeb klasiskās Hatha jogas pozas.
  • Sagatavošanās prakses jogas Āsanām – darbs ar locītavām, kājām, rokām. Visas prakses notiek sēdus un ir domātas cilvēkiem bez iepriešējas jogas pieredzes, kā arī gados vecākiem interesentiem.
  • Nidras jeb miega joga nodarbības – pilnīga ķermeņa relaksācijai un labākam miegam.
  • Apgūt speciālas jogas prakses “iekšējās uguns” stiprināšanai – perfektai veselībai, imunitātei un spēcīgākai gremošanas sistēmas darbībai.
  • Redzes jogas sērija. Jogas prakses redzes uzlabošanai un redzes stiprināšanai. Nodarbībā ietverti Prānajamas elementi un speciāla meditācija intuīcijas atvēršanai.
  • Speciālas nodarbības  nemiera, trauksmes un bezmiega mazināšanai.

Jautā un piesakies uz iepazīšanās & izmēģinājuma nodarbību Zoomā.

Maksa par pilnu nodarbību ir 18 Eur. Tu vari piedalīties sesijā kopā ar dzīvesbiedru, draugu/draudzeni vai bērniem.

Piesakies pa tālruni: 29395163 vai epastā: Spiet te

!!! Tagad veidojam iknedēļas Prānājāmas nodarbību grupu. Ja Tev ir interese praktizēt grupā, tad te vairāk info par grupu nodarbībām:

Prānājāmas jeb apzinātās jogas elpošanas nodarbības grupā. No 2022. gada rudens.

 

Lai Miers un Harmonija!

🙏  jogas nodarbības tiešsaistē, meditācijas apgūšana, individuālā jogas pamācība, meditācijas kursi, meditācija iesācējiem, meditēt

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?