garīgums

Ieguvumi no regulāras meditācijas 4. Garīguma atmošanās

Read Time:1 Minute, 31 Second

Ieguvumi no regulāras meditācijas. 4. Garīguma atmošanās

 

Noslēdzošajā rakstu sērijā par ieguvumiem no regulāras Prānajamas un meditācijas praktizēšanas pieskarsimies garīgajai dimensijai. Ja pirmie trīs iepriekšējos rakstos pieminētie punkti ir garantēti ar regulārām praksēm, tad šis vainu būs, vai nebūs. Tas jau atkarīgs no mazliet citiem – augstākiem spēkiem.
 
Garīgās dimensijas vai Kundalini, kas ir viens un tas pats, aktivizēšanās. Lai mūsu acu priekšā pazibētu garīgā pasaule, Kundalini spēkam jābūt kustīgam. Un otrādi – jebkāda Kundalini aktivitāte stimulēs garīgās dimensijas izplešanos.
 
garīgumsTas ir klasisks stāsts – cilvēks sāk praktizēt jogu vai meditāciju intereses pēc un ātri vien pamet – apnika! Vai arī veselības nolūkos, un tad, kad zināms rezultāts ir sasniegts, tad, vainu pārtrauc prakses vai uztur minimālu aktivitāti tās noturēšanai. Trešais variants ir turpināt praktizēt un darīt to vēl intensīvāk – iet dziļāk procesā.
 

Īstā joga & meditācija

 
Tālāk sākas īstā joga – procesi, kuri transformē pašu cilvēku, tā uzvedību un izpratni. Šo evolūciju izraisa aktivizētais Kundalini spēks, kā rezultātā cilvēkam paliek garlaicīgi ar ierobežoto pasaules uztveri, ar materiālistisko dzīves pusei kā vienīgo īsteno, un egoistisko tendenču dominanci. ŠĪ KONSTANTĀS SĀNCENSĪBAS SAJŪTU, KO MĒDZ DĒVĒT PAR RAT RACE, ZAUDĒ SAVU INTENSITĀTI. MANTRA “ES ES ES – MAN MAN MAN” VAIRS NELIEKAS PATI SVARĪGĀKĀ. Parādās arī citas Mantras, kā piemēram – “mēs un mums”. Sāk dominēt vēlme dod, nevis ņemt, jo patiesi laimīgi un apmierināti ar sevi un dzīvi mēs esam dodot, ne tik daudz ņemot. Protams, te arī zināms balanss ir nepieciešamas.
 
meditācija iesācējiemTiesa, garīgās dzīves ceļš ir daudz grūtāks par ierasto ikdienišķo dzīvi. Te svarīgs ir zināms viedums, gatavība, inteliģence un uzdrīkstēšanās nepeldēt pa straumi.
 
Sērijas iepriekšējās daļas:
 
 
Atslēgas vārdi: meditācija #prānajama #joga #SoHam garīgums, rat race, Kundalini
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?