garīgums

Ieguvumi no regulāras meditācijas 4. Garīguma atmošanās

Read Time:2 Minute, 13 Second

Ieguvumi no regulāras meditācijas. 4. Garīguma atmošanās

 

Noslēdzošajā rakstu sērijā par ieguvumiem no regulāras Prānajamas un meditācijas praktizēšanas, pieskarsimies garīgajai dimensijai. Ja pirmie trīs iepriekšējos rakstos pieminētie ieguvumi – fiziskā un mentālā veselība + mierīgs un meditatīvs prāts ir garantēti ar regulārām praksēm, tad šis vai nu būs, vai nebūs. Tas jau atkarīgs no mazliet citiem – augstākiem spēkiem un nedaudz arī no paša apņēmības.
 
Garīgās dimensijas vai Kundalinī, kas ir viens un tas pats, aktivizēšanās. Lai mūsu acu priekšā pazibētu garīgā pasaule, Kundalinī spēkam jābūt kustīgam. Un otrādi – jebkāda Kundalini aktivitāte stimulēs garīgās dimensijas izplešanos.
 
garīgumsTas ir klasisks stāsts – cilvēks uzsāk praktizēt jogu vai meditāciju intereses pēc un ātri vien pamet – apnika, nepatika skolotājs, nepatika prakses, nepatika Om, nepatika šis, nepatika tas… labi, lai būtu, – galu galā līdz jogai ir jāizaug! !
Citkārt cilvēki praktizē veselības nolūkos, un tad, kad zināms rezultāts ir sasniegts, vainu pārtrauc prakses vai uztur minimālu aktivitāti.
Vislabākais variants ir turpināt praktizēt un darīt to vēl intensīvāk – iet dziļāk procesā, pie kam negaidot nekādu tūlītēju rezultātu! Ja rezultāts ir galvenais, tas nebūs viegli, bet, ja esat stadijā, kad pats process ir kļuvis par galveno, tad atliek tikai strādāt. Kad, cik ātri notiks izmaiņas un tiks sasniegts rezultāts, tas vairs nav tik būtiski! Kurss ir uzņemts, pārējais tikai laika jautājums. Starp citu pie garīgās izaugsmes nonāk jebkurš planētas iedzīvotājs, jo tas jau ir mūsos iekšā, tas ir dots no dabas. Kamēr tas netiks saprasts, tikmēr dzīvē būs amerikāņu kalniņi, – līdzsvars, miers un harmonija būs nesasniedzama vai nenoturama pieredze.
 

Īstā joga & meditācija

 
KURSI MEDITĀCIJĀ
Piesakies Prānajamas meditācijas grupas nodarbībām @ Zoom!

Tālāk sākas īstā joga – procesi, kuri transformē pašu cilvēku, uzvedību un izpratni. Šo evolūciju izraisa aktivizētais Kundalinī spēks, kā rezultātā cilvēkam paliek garlaicīgi ar ierobežoto pasaules uztveri, ar “loģisko-materiālistisko” dzīves pusi, kura ir aizpildīta ar egoistisko tendenču dominanci. ŠĪ KONSTANTĀS SĀNCENSĪBAS SAJŪTU, KO MĒDZ DĒVĒT PAR RAT RACE, ZAUDĒ SAVU INTENSITĀTI. MANTRA “ES ES ES – MAN MAN MAN” VAIRS NELIEKAS PATI SVARĪGĀKĀ. Parādās arī citas dimensijas un Mantras, kā piemēram – “mēs, mums, jums”. Sāk dominēt vēlme dod, nevis ņemt, jo patiesi laimīgi un apmierināti ar sevi un dzīvi mēs esam dodot, ne ņemot. Protams, arī te zināms balanss ir nepieciešamas.

Tiesa garīgās dzīves ceļš ir daudz grūtāks par ierasto ikdienišķo dzīvi. Te svarīgas ir ilgas, zināms viedums, gatavība, inteliģence un uzdrīkstēšanās nepeldēt pa straumi. To arī jums visiem novēlu!
 
Sērijas iepriekšējās daļas:
 
 
meditācija #prānajama #joga #SoHam garīgums, rat race, Kundalini, atmodināt garīgumu,
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?