MEDITĀCIJA IESĀCĒJIEM

Elpas meditācijas nodarbības tiešsaistē. Iesācēju grupa.

Read Time:2 Minute, 1 Second

Elpas meditācijas nodarbības tiešsaistē jauniem dalībniekiem. Otrdienās 19:00 Zoom platformā.

Aicinām Tevi uz iknedēļas apzinātās jogas elpošanas un meditācijas nodarbībām tiešsaistē Zoom vidē. Apgūsim meditācijas mākslu no nulles, neizejot no mājām!

Praktizējam katru otrdienu 19:00. Nodarbībās iemācīsimies un praktizēsim dažādas apzinātās elpošanas meditācijas, prakses ķermeņa atslābināšanai un prāta nomierināšanai. Programma piemērota iesācējiem un mazāk pieredzējušiem jogas praktizētājiem!

MEDITĀCIJA IESĀCĒJIEMKam domātas nodarbības?

🕉️ Tiem, kas vēlas iemācīties mazināt stresu, nemieru un stiprināt mentālo veselību.
🕉️ Tiem, kas vēlas iepazīt un padziļināt izpratni par elpošanas jogu un meditāciju.
🕉️ Tiem, kam ir elpošanas veselības traucējumi, miega un nervu darbības problēmas.
🕉️ Tiem, kas vēlas piedzīvot mieru un praktizēt kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Piedaloties nodarbībās Tu iemācīsies:

🕉️ Kā pareizi praktizēt dažādas elpas jogas tehnikas un kā tās pielietot ikdienas dzīves situācijās stresa, trauksmes un noguruma mazināšanai?
🕉️ Kā atraisīt savu dabisko, radošo un gaišo dabas pusi?
🕉️ Kā nonākt meditatīvā stāvoklī un piedzīvot iekšējo mieru un klusumu?!

Nodarbības vadīs Alekss Hercbergs – SoHam Meditācijas apgūšanas skolas izveidotājs, jogas un apzinātās elpošanas meditācijas pasniedzējs.

Nodarbībās dalos ar savu pieredzi, zināšanām un padomiem. Iepazīstināšu jūs ar elpas apzināšanas tehnikām, mācīsimies atslābināt un sagatavot ķermeni meditācijai un iemācīsimies apklusināt “skrejošo” prātu. Nodarbības noslēgumā piedzīvosim klusumu, mieru un vieglumu.

Dalības maksa 8 Eur par nodarbību. Lūdzu aizpildi anketu, ja vēlies pievienoties grupai vai pieteikties uz izmēģinājuma nodarbību. Te pieteikšanās anketa, spied virsū: ANKETA  vai raksti ziņu: WhatsApp: 29395163

Ko saka mūsu  jogas un meditācijas nodarbību dalībnieki:

Santa: Paldies! Tieši tas kas šodien bija vajadzīgs, pēc garas dienas. Ļoti izbaudīju.

Inese: Paldies par nodarbību. Laikam tāpēc, ka pirmo reizi, viss izdevās ļoti labi. 😀Pamanīju, ka dienas gaitā bija miers, tāds ka jebko darot vairs nav jāsteidzas, visu var darīt mierīgi un bez steigas. Ļoti patika nodarbība, cerams izdosies biežāk pievienoties.🙏🏻

Ināra: Jūsu vadītās nodarbības nostrādātas līdz sīkumam un patiesi ir ļoti saistītas ar praktisku palīdzību. Palīdz atgriezties pie miera un klusuma, reāla pote pret stresu. Paldies! Kopš piedalos Jūsu vadītās nodarbībās, dzīve mainās un mainos es. Tas man ir vajadzīgi, lai prāts nomierinātos un lai caur apziņu nonākt citos enerģijas slāņos. Pateicos.

!!!Neaizmirsti par jogas paklājiņu un pledu, atbilstošu apģērbu, ieteicams izvairīties no sintētiskām un cieši pieguļošām drēbēm. Un atceries, elpošanas meditācijas varam praktizēt tikai ar tukšu vēderu, ieteicams vismaz 2 stundas pirms nodarbības neēst! Vieglas uzkodas un augļi ir pieļaujami.

Nāc, izmēģini un piedzīvo elpas meditācijas maģiju! ✨✨✨

meditācijas nodarbības, klātienes meditācijas, joga mārupē, meditācija piņķos, joga babītē, elpošanas joga, elpošanas prakses, prānajama, joga piņķos, elpošanas nodarbības

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?