Drosme un meditācija

Meditācijas ēnas puses un izaicinājumi. # DROSME

Read Time:1 Minute, 46 Second

Meditācijas ēnas puses un izaicinājumi. #DROSME

Kāds sakars drosmei ar meditāciju? Hmmm? Ja vien meditēts netiek Himalaju kalnu alās, kur čum un mudž no dažādām radībām, būtnēm un pat mošķiem, no gremdēšanās sevī baidīties nebūtu nekāds lielais iemesls. Ja vien mēs paši nebaidāmies no sevis! Meditēt nozīmē iepazīt sevi. Vai no tā jābaidās?

Drosme un meditācijaTomēr – meditācijas un jogas praktizēšanai ir nepieciešama drosme – liela drosme! Kā tā? Tas ir drosmīgo ceļš! Jā! Vairums tā saucamo jogotāju un meditētāju izvēlas tikai flirtēt, koķetēt ar šo garīgo praksi. Vairums cilvēku tikai iedomājas, ka praktizē meditāciju, patiesībā viņi sēž ar aizvērtām acīm un kaut ko gaida, – gaida, kamēr domu straume tos aizskalos… Joga mūsdienās ir kļuvusi par izklaides un stila lietu! Es meditēju, tātad es eju līdzi modei, esmu MODERNS, stilīgs. Ko es meditēju, kā, kāpēc, cik regulāri, cik centīgi – tas vairs nav būtiski!

24/7

Triks ir tajā, ka meditācija nesākas ar meditācijas sesiju un nebeidzas tai noslēdzoties. Patiesībā tad tikai tā pa īstam sākas. Jā! Meditācija nozīmē būt vērīgam un uzmanīgam gan pret sevi, gan apkārtējiem un apkārtējo pasauli VISU LAIKU! Un to der praktizēt arī pēc meditācijas sesijas noslēguma, jo savādāk kāda jēga praktizēt apzinātību un vērību reizi nedēļā, un tad turpmākās 167 stundu par to visu aizmirstu?! Par vērību, klātesamību un apzinātību der atcerēties arī biežāk. Jo tad mēs noteikti apzinātāk dzīvotu, vērīgāk darbotos, skaidrāk izteiktos un uzmanīgāk ieklausītos… Vai to visu var apgūt ārēji flirtējot, bet iekšēji baidoties no īstām meditācijas praksēm?

Visu nosaka skatiena virziens, ja tas ir uz ārpasauli, tad dzīves vērtības noteiks Tv, instagrams, Fb’s, Panorāma, Youtubs, delfi, žurnāli. Te daudz drosmes nevajag. Ja skatiens uz iekšpusi, kā tas ir meditācijas gadījumā, ieraudzīt būs iespējams arī ko vairāk par mainīgo realitāti!

intelekts

Meditācija ir garīgs process, bez garīguma elementa tā ir kā sekss bez mīļotā partnera! Tas ir transformācijas un evolūcijas ceļš. Tas nozīmē augt un mainīties, attīstīties, transformēties. Tam būs nepieciešama drosme, – daudz drosmes, tā kā tā ir nezināma teritorija! Bet garīgās izaugsmes meklētāji ir drosmīgi, un kā mēs visi labi zinām – DROSMĪGAJIEM PIEDER PASAULE, VISMAZ IEKŠĒJĀ PILNĪGI NOTEIKTI!

 

Atslēgas vārdi: drosme, meditācija, uzdrīkstēties, iekšējā pasaule, meditēt, garīgums, apzinātība, evolūcija, izaugsme

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?