bezmiegs, nevar aizmigt

Bezmiegs. Jogas risinājumi. Praktiskais webinārs un apmācība. 16.05.2022.

Read Time:2 Minute, 22 Second

Bezmiegs. Jogas risinājumi.

Raugoties no jogas skatupunkta, bezmiega pamatiemesls ir, nespēja apstrādāt un atlaist dienas laikā uzkrāto domu, pieredžu un emociju virpuli. Pamazām šī iekšējā spriedze, ko rada neatreaģētas emocijas un domu straumes uzkrājas, padarot prātu un ķermeni nespējīgu atslābināties pat naktī – dabiskajā miega un atpūtas laikā. Visa šī riņķa deja traucē mūsu organismam ražot melatonīnu – miega hormonu vajadzīgajā daudzumā. Ir pazaudēts dabiskais nomoda-miega ritms.

 

Ritms dabā un mūsos.

 

bezmiegs, nevar aizmigtDaba, kosmoss – viss darbojas pēc perfekti izstrādāta ritma – ziema, pavasaris, vasara, rudens; rīts, diena, vakars, nakts; zeme griežas apkārt Saulei, Mēness apkārt zemei… Viss notiek pēc perfektas kārtības un noteiktā ritmā. Iedomājaties, ja šiem likumiem un to regulētājiem piemestos bezmiegs? Kāda haosā mēs dzīvotu? Bet tieši tas notiek mūsu iekšējā kosmosā!
Jogas prakses ir veidotās tā, lai mēs atgūtu šo zaudēto ritmu un piedzīvotu savu dabisko stāvokli. Mūsos jau ir viss nepieciešamais dažādu veselības traucējumu novēršanai. Mēs varam paši tikt galā bez ārējas iejaukšanās.

 

Jogas risinājumi.

 

Mūsu webinārā strādāsim ar ķermeni, kurā pa dienām un nedēļām uzkrājas liels apjoms spriedzes; otrkārt, nomierināsim un sakārtosim mūsu enerģijas ar apzinātās elpošanas palīdzību, un, treškārt, pēc abu iepriekšējo procesu iziešanas darbs ar prātu un tā nomierināšanu kļūst daudz pieejamāks. Patiesībā, tas jau būs kļuvis mierīgās. Tad varam sākt domāt par bezmiega mazināšanu un saldiem sapņiem.
Formula ir: atslābināts ķermenis + dabiska, ritmiska elpošana = mierīgs prāts = normāls miegs.
Regulāri ievērojot šo formulu, bezmiega paradumi paši no sevis izzudīs. Tas, protams, nenotiks pēc vienas nodarbības, tā kā bezmiega kaite neparādījās vienā dienā vai drīzāk naktī – tās ir ilgtermiņa programmēšanas sekas. Tāpēc iemācītās prakses būtu jāpraktizē kādu laiku – katru dienu/vakaru (10-15 minūtes), lai šo bezmiega programmatūru pārinstalētu. Bet pirmie jūtamie rezultāti var tik piedzīvoti jau pēc pāris praktizēšanas reizēm, tā ir labā ziņa! Tas ir centības, ticības un atvērtības praksēm jautājums!

 

Ko mēs darīsim webinārā?

 

bezmiega seminārs16. maija sesijā, kura notiks Zoom vidē, apgūsim vairākas apzinātās elpošanas prakses, ķermeņa apzinātības meditāciju, kā arī uzzināsiet citus ar ikdienas dzīvi saistītus ieteikumus, kuri var palīdzēt bezmiega gadījumos. Sesija noslēgsies ar vadīto miega meditāciju.
Pieteikties webināram var aizpildot anketu: https://forms.gle/RijxPVuYoHDg4BwH9
vai rakstot ziņu e-pastā te: Epasts
Dalības maksa 10 eur. Visi dalībnieki pēc nodarbības saņems mazu dāvaniņu no SoHam miega meditāciju veikaliņa. DĀVANA.
Ja netiekat semināra datumos, tad varat pieteikties uz individuālo apmācības nodarbību Zoomā vai iegādāties jau gatavu miega meditācijas augstas kvalitātes audio failu turpat redzamajā veikala saitē.
Semināru vadīs SoHam meditācijas telpas izveidotājs Alekss Hercbergs, izmantojot pieredzi, kas iekrāta vadot regulāras miega meditācijas nodarbības + strādājot ar bezmiega māktiem cilvēkiem. Prakses izstrādātas © Bihar School of Yoga.
P.S. Ieteicams atturēties no ēšanas vismaz 1-2 stundas pirms semināra sākuma un nodrošināties ar jogas tepiķīti & pledu un spilvenu.
Uz tikšanos webinārā!
Atslēgas vārdi: bezmiegs, bezmiega kaite, bezmiega ārstēšana, bezmiegs – ko darīt, nevar aizmigt, bezmiega problēmas, jogas risinājumi bezmiega gadījumā, bezmiega seminārs, bezmiega novēršana
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?