bezmiegs, nevar aizmigt

Bezmiegs. Jogas risinājumi. Praktiskais vebinārs un apmācība. Individuāli.

Read Time:1 Minute, 57 Second

Aicinām uz laba miega vebināru! Patreiz apmācība pieejama tikai individuālā kārtā.

Raugoties no jogas skatupunkta, bezmiega iemesls ir, nespēja apstrādāt un atlaist dienas laikā uzkrāto domu, pieredžu un emociju virpuli. Pamazām šī iekšējā spriedze, ko rada neatreaģētas emocijas un domu straumes uzkrājas, padarot prātu un ķermeni nespējīgu atslābināties pat naktī – dabiskajā miega un atpūtas laikā. Visa šī riņķa deja traucē mūsu organismam ražot melatonīnu – miega hormonu vajadzīgajā daudzumā. Ir pazaudēts dabiskais nomoda-miega ritms.

Ritms dabā un mūsos.

bezmiegs, nevar aizmigtDaba, kosmoss – viss darbojas pēc perfekti izstrādāta ritma – ziema, pavasaris, vasara, rudens; rīts, diena, vakars, nakts; zeme griežas apkārt Saulei, Mēness apkārt zemei… Viss notiek perfektā kārtības un noteiktā ritmā. Iedomājaties, ja šiem likumiem un to regulētājiem piemestos bezmiegs? Kāda haosā mēs dzīvotu? Bet tieši tas notiek mūsu iekšējā kosmosā!
Jogas prakses ir veidotās tā, lai mēs atgūtu šo zaudēto ritmu un piedzīvotu savu dabisko stāvokli. Mūsos jau ir viss nepieciešamais dažādu veselības traucējumu novēršanai.

Ko mēs darīsim?

Mūsu webinārā strādāsim ar ķermeņa apzinātību un elpošanas procesu. Apgūsim 3 speciālas elpošanas prakses, kuras varam izmantot pirms gulētiešanas prāta nomierināšanai un miega veicināšanai, kā arī uzzināsiet citus ar ikdienas dzīvi saistītus ieteikumus, kuri var palīdzēt bezmiega gadījumos.
Kad ķermenis, elpa un prāts ir rāms un darbojas vienā ritmā, tad varam sākt domāt par bezmiega mazināšanu un saldiem sapņiem. 🙂
Formula ir: atslābināts ķermenis + dabiska, ritmiska elpošana = mierīgs prāts = normāls miegs.
Pieteikties apmācībai varat, aizpildot anketu: https://forms.gle/YjtKLGZmezzvutUz6
Patreiz pieejamas tikai individuālās maksas nodarbības Zoomā, rakstot ziņu: TAVA ZIŅA
Semināru vadīs SoHam elpošanas meditācijas skolas izveidotājs Alekss Hercbergs, izmantojot pieredzi, kas iekrāta vadot regulāras elpošanas un miega meditācijas nodarbības, “Bezmiega” seminārus un strādājot individuāli.
Ko par mūsu vebināru saka dalībnieki:

Labdien!

Paldies par trešdienas vakara nodarbību. Efekts bija ļoti nomierinošs un līdz ar to arī labāks miegs  turpmākajās naktīs.

Tā kā mans miega traucējums ir pamošanās naktī, tad, vismaz man šķiet, ka elpošanas neder atmostoties naktī. Toties, ja to veic citā laikā jau iepriekš, tā ļoti palīdz labākam miegam – vairs nav pamošanās nakts vidū.

Paldies par iemācīto!

!!! Atgādinām, joga nav ārstniecības metode, tomēr to regulāri praktizējot, iespējams jūtami uzlabot veselību, pašsajūtu un dzīves kvalitāti!
P.S. Ieteicams atturēties no ēšanas vismaz 2 stundas pirms semināra sākuma un nodrošināties ar jogas tepiķīti & pledu un spilvenu.
bezmiegs, bezmiega kaite, bezmiega ārstēšana, bezmiegs – ko darīt, nevar aizmigt, bezmiega problēmas, jogas risinājumi bezmiega gadījumā, bezmiega seminārs, bezmiega novēršana
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Ko Tu par to saki?